משאיות

ביצועים בנהיגה עד הטיפה האחרונה

המנועים של Volvo FH16

‏‎‎‏עד 750 כ"ס ומומנט עצום זמינים לרשותכם. יחד עם זאת, המשאית זריזה ועדינה, גם כשהיא עמוסה במטען כבד ונוסעת בתנאים תובעניים. ובנוסף לכוח המעודן הזה, המנועים של Volvo FH16 יעזרו לכם להפיק את המרב מהדלק שלכם. הודות לתיבת ההילוכים I-Shift, כל החלפות ההילוכים מתוזמנות בצורה מושלמת – ובאופן אוטומטי. זו טכנולוגיה שעובדת למען הרווחיות שלכם.‏‎‎‏

מנועים

הלב הפועם של מנועי משאיות Volvo FH16 הוא מגוון המנועים שלנו מסוג D16 step D הזמינים עם 550 כ"ס, 650 כ"ס או 750 כ"ס. ומומנט טהור של עד 3,550 ניוטון מטר.

יכולת נהיגה

לא משנה באיזה הספק תבחרו, תוכלו ליהנות מרמות מומנט מרשימות על פני מגוון רחב של מהירויות מנוע – עקומת המומנט שטוחה מאוד. תוכלו להישאר בהילוכים גבוהים, אפילו במהלך טיפוס ותיהנו מנוחות נסיעה נהדרת וצריכת דלק נמוכה.

I-Shift

מערכת I-Shift כוללת מגוון שלם של תיבות הילוכים אוטומטיות שהופכות את הנהיגה לקלה, בטוחה ונוחה יותר. אין דוושת מצמד כבדה או ידית הילוכים שצריך להיאבק איתה. כל החלפת הילוך מתוזמנת באופן מושלם – ואוטומטי. מגוון חבילות תוכנה מאפשרות לכם להתאים את מערכת I-Shift לצרכים שלכם. קיימות תכונות זמינות עבור מערכת I-Shift המאפשרות נהיגה באמצעות דוושה אחת בלבד בתנאי שטח ובעת מעבר בין נסיעה קדימה לנסיעה לאחור. עבור הוולוו FH16, ניתן לקבל את מערכת I-Shift גם עם הילוכי זחילה כדי לשפר את יכולת הזינוק בתנאי שטח קשים, תוך שמירה על רמת צריכת דלק חסכונית. הוסיפו לכך את האפשרות של הילוכי זחילה נמוכים במיוחד והילוכי נסיעה לאחור במהירויות משתנות ותוכלו לנסוע במהירות של 0.5–2 קמ"ש, עם שליטה מלאה על מומנט המנוע.

למידע נוסף אודות מערכת I-Shift

זקוקים לכוח?

אנו נסייע לכם להתאים אותו באופן מיטבי לצרכים שלכם.