משאיות

סוויטת המלון הניידת שלכם

Volvo FH16 – מגורים בתא הנהג

‏‎‎‏זקוקים לשנת לילה בסטייל, או שאתם פשוט רוצים תא נהג נוח ומרווח במיוחד? תא הנהג של Volvo FH16 מהווה את השלב הבא בהתפתחות של החיים בדרכים. כאן, בתא הנהג, תרגישו בנוח בכל מצב ובכל תנאי. היכנסו פנימה!‏‎‎‏

משאית Volvo FH16 מציעה מבחר של תאי נהג בחמישה גדלים שונים המאפשרים לכם להתאים את החלל הפנימי לצרכים שלכם. כולם מציעים תחושה מרווחת, עם חדירת אור טבעי מגג התא. תאי הנהג שלנו יכולים לאכלס עד שני אנשים ללינת לילה נוחה או מאפשרים לכם ליהנות מכל המרחב רק עבור עצמכם. תוכלו ליהנות מתנאי מחיה אידיאליים שיבטיחו מנוחה שלווה – תא מבודד ווילונות החשכה שיעזרו לכם לישון ללא כל הפרעות. ניתן להוסיף למערכת בקרת האקלים את מערכת I-Park-Cool, לשמירה על טמפרטורה מושלמת לאורך כל שעות הלילה.

בנוסף, לרשותכם שפע של מקומות אחסון עבור כל החפצים שלכם. התאורה, מערכת השמע, הבידור ופונקציות אחרות נשלטים כולם בקלות מלוח המחוונים, מלוח הבקרה בדופן האחורי או באמצעות פקודה קולית. וזוהי רק ההתחלה. אנו מציעים מגוון רחב של אביזרים נוספים שיהפכו את חייכם בדרכים לנוחים הרבה יותר.

שינה ערבה ונוחה

בחרו בין מזרן קפיצי למזרן מוקצף. בכל מזרן שתבחרו תוכלו ליהנות ממנוחה מושלמת. ולשינה טובה אף יותר, ניתן לכוונן את המיטה כדי לפצות על החנייה במורד.

שני מקררים

זקוקים לקיבולת קירור גדולה? אין בעיה. באפשרותכם לקבל את תא הנהג של Volvo FH16 עם שני מקררים. אחד במדף האחורי העליון ואחד מתחת למיטה.

אביזרים עבור המשאית

המשאית שמתאימה עבורכם

מוכנים לנוחות על?

אנו נסייע לכם לעשות את הבחירות הנכונות.