משאיות

התפתחות עבור דרישות תובעניות

תא הנהג של Volvo FH16 – עיצוב חיצוני

‏‎‎‏זוהי Volvo FH16 הייחודית, כפי שאתם מכירים אותה – עם איזון מושלם בין עוצמה ונוחות. עם זאת, ברור שהמשאית הזו היא השלב הבא בהתפתחות.‏‎‎‏

‏‎‎‏עיצוב מבנה תא הנהג של Volvo FH16 חלק יותר בשוליים והמרווחים בין החלק העליון והתחתון מלפנים קטנים יותר כדי לשפר את האווירודינמיקה ואת היעילות. הגריל הייחודי של Volvo FH16 כולל גימור כסוף המרמז על כך שבמשאית זו יש משהו נוסף. 

אך הסימן הברור ביותר להתפתחות הוא עיצוב הפנסים הקדמיים שמעניק לVolvo FH16 את המראה האיקוני שלה. קווי המתאר הייחודיים של הפנסים הקדמיים משתלבים במבנה העיצובי, נמשכים מעבר לפינה הקדמית ונמתחים לאחור, לדפנות הצד של תא הנהג. הפנסים הקדמיים של Volvo FH16 כוללים גימור מושחר. כשהמשאית אינה נוסעת, מספיק מבט אחד כדי להבין שזוהי אחת המשאיות החזקות ביותר שקיימות – ועם זאת, היא בעלת עיצוב מעודן יותר מתמיד.‏‎
‎‏

‏‎‎‏הפנסים הקדמיים החדשים זמינים בשלוש גרסאות שונות ולא רק שהם נראים טוב – הם גם מציעים שפע של מאפיינים שימושיים ההופכים את החיים בכביש לבטוחים יותר ונוחים יותר. 

‏‎‎‏ניתן לראות כי סמל הברזל מלפנים הוא כעת גדול יותר וכשתתקרבו אל הדלת, תבחינו שמדרגות הכניסה כוללות גימור אלומיניום. אלו הפרטים שעושים את ההבדל.‏‎‏‎‏‎
‎‏‎‏‎‏

המראה של Volvo FH16

בחרו מבין שלוש רמות גימור חיצוני ומאות צבעים.

הגימור הבסיסי

המשאית מסופקת עם סבכה שחורה ופגוש, מראות חיצוניות וכו' בגוון אפור.

בסיסי עם גימור של חזית עמידה

המשאית מסופקת עם פגוש עמיד בגוון אפור, סבכה שחורה, מראות פגוש בגוון אפור רעם וכו' ופנסים בגימור מושחר.

הגימור של Volvo FH16

המשאית מסופקת עם סבכה ייחודית בגימור כסוף של Volvo FH16 ופנסים קדמיים בגימור מושחר. הפגושים, המראות וכו' צבועים כולם בצבע גוף תא הנהג. גימור אלומיניום של יחידת המדרגות. 

בחרו מתוך יותר מ-650 צבעים. הכל ירוק.

חסכו זמן וכסף וחסכו ביקור נפרד אצל צבעי הרכב – פשוט דאגו שתא הנהג של הוולוו שלכם יסופק בצבע המועדף עליכם. בחרו מתוך יותר מ-650 גווני צבע וצללים. ואם אינכם מוצאים את הצבע האחד שאתם מחפשים, אנו יכולים לערבב עבורך וירטואלית כל צבע שתרצו.

רוצים תצוגה מקדימה? השתמשו בכלי להדמיית צבעי תא הנהג שלהלן.

לידיעתכם, צג המחשב יכול לעוות קצת את גוון הצבעים. כדי לצפות בדוגמאות צבע ממשיות, אנא בקרו אצל נציג וולוו הקרוב למקום מגוריכם. עליכם לדעת גם שלא כל הצבעים זמינים בכל הדגמים ובכל השווקים. התמונה מציגה משאית ברמת הצביעה הגבוהה ביותר האפשרית.

הכלי להדמיית צבעים מכיל את כל הצבעים הזמינים במערכת המכירות.. רבים מהצבעים המלאים זמינים גם עם שכבת ציפוי שקופה. אם לא תצליחו למצוא את הצבע הרצוי, פנו לסוכן וולוו.

אביזרים עבור המשאית

המשאית שמתאימה עבורכם

גלריית תמונות המרכב החיצוני של Volvo FH16

מוכנים ל-Volvo FH16?

היא ממתינה לכם