משאיות

מותאמת לתפוקה שלכם

שלדת Volvo FH16

‏‎‎‏אתם רוצים משאית עם שלדה שבנויה להתמודד עם כל סוגי המשימות שאתם עתידים לבצע. אנו מתאימים את השלדה כדי שתתמוך בהצלחת התפעול שלכם – באמצעות שימוש ברכיבים ובמערכות שיבטיחו תפעול אמין למשך שנים רבות. זהו ציוד עבודה שאפשר לסמוך עליו.

‏‎‏‎‎‏‎‏משאית Volvo FH16 היא כלי מדויק בנסיעה בכביש. ניתן לקבל משאית עם מתלי אוויר מלאים, הן עבור הובלות ארוכות ותובעניות והן עבור עבודות בתחום הבנייה. ועם ההיגוי הדינמי של וולוו, קשה להתחרות בתחושה ובביצועי הנהיגה.‏‎‏‎‎‏‎‏‎‏

‏‎‎‏אנו יכולים לבנות עבורכם את משאית Volvo FH16 כשהיא מוכנה לגרור מטען כבד במיוחד בתנאים קשים או לעמוד בנסיעות ארוכות בקצב תובעני. שתיהן מתחילות באותו קונספט של שלדה. בנוסף, ניתן להתאים את משאית Volvo FH16 לכל משימה שמחייבת כוח מנוע רב וביצועי נהיגה.‏‎‎‏

הרמת סרן כפול

השתמשו בהרמת הסרן, אך רק במקרה הצורך. הרמת הסרן הכפול מאפשרת לנתק את סרן ההנעה האחורי ביותר ולהרימו כשאתם נוסעים ללא מטען. בדיוק כמו סרן טאג, יכולת זו משפרת במידה ניכרת את רדיוס הסיבוב, מצמצמת את שחיקת הצמיגים ומפחיתה את צריכת הדלק. 

למידע נוסף אודות הרמת סרן כפול

חמישה סרנים, היישר מהמפעל

מעביר מטענים כבדים? באפשרותכם לבחור משאית עם חמישה סרנים שתסופק לכם ישירות מהמפעל. תוכלו לקבל את המשאית שלכם מהר יותר ולהוזיל את עלויות ההתאמה האישית. בנוסף, תקבל משאית עם אישור סוג רכב מלא. תיהנה גם מאחריות מלאה של וולוו ומהתמיכה שלנו לאחר המכירה - באופן שיפחית את עלויות התפעול בטווח הארוך.

אפשרויות לבנייה מהירה

אפשרויות מפרט רבות הופכות את ההתאמה של Volvo FH16 לכל סוג של מבנה-על לקלה ומהירה. מודול בונה המרכבים קל לשימוש ומדריך וולוו לבניית מרכבים מספק גישה מקוונת לכל השרטוטים הטכניים ותרשימי החיווט הנדרשים. כל מה שנדרש כדי לבצע התאמה מדויקת לתפעול שלכם.

למידע נוסף אודות מדריך וולוו לבניית מרכבים

ההתאמה שלכם מוכנה!

דברו איתנו על כל הפרטים של שלדת המשאית.