וולוו משאיות

ישראל

×
Volvo FH עם 20% פחות טביעת רגל פחמנית.

דגם Volvo FH. אבל 20% פחות פחמן דו-חמצני‬

Volvo FH שמונעת בגז טבעי‬

משאית שמיועדת להובלות אזוריות ולהובלות למרחקים ארוכים של מטענים כבדים.‬ שזזה ומספקת ביצועים בדיוק כמו של דגם Volvo FH המוכר לכם. אבל עם טביעת רגל קטנה יותר ובנוסף, פוטנציאל לעלויות דלק נמוכות יותר. ואין צורך להתפשר על יכולת הנהיגה או על הפרודוקטיביות.

תקן זיהום אוויר Euro 6 Step D‏ ● 420 כ"ס/‎2,100 ניוטון מטר או 460 כ"ס/‎2,300 ניוטון מטר ● מערכת I-Shift ● ראש גורר או משאית אחודה ● 4×2, 6×2 או 6×4 ● טווח נסיעה מרבי של עד 1,000 ק"מ

חמש סיבות עיקריות לבחור במשאית Volvo FH LNG

אין עוד משאית כזאת בשוק. גלו מה הופך אותה לייחודית ומדוע היא בחירה מצוינת עבור העסק שלכם והסביבה.‏‎‏‎‎‏‎‏

לבלוט בין כל המתחרים

האם הלקוחות שלכם דורשים הובלה בת קיימא? מצויין. Volvo FH LNG מציעה הפחתה מיידית* של 20% בפליטות פחמן דו-חמצני‏‎‎‏‏‎‎‏‬. ואפילו אינכם צריכים להתפשר על קיבולת טעינה או על פרודוקטיביות. או תחרותיות, לצורך העניין.

קבלו פתרון יציב

המנוע עומד בלבה של כל משאית. המנוע המופעל באמצעות גז מבוסס על מנוע D13K המתקדם שלנו. אבל שיפרנו אותו עוד יותר עם פתרונות חדשניים להפעלה באמצעות גז. התוצאה? המנוע G13C עם יעילות דומה לזו של דיזל. ואין שינוי מבחינת מרווחים בין טיפולים, אמינות וביצועים.

הפחיתו את עלויות הדלק

משאיות וולוו המופעלות באמצעות גז מספקות את אותה יעילות צריכת הדלק כמו מקבילותיהן המופעלות באמצעות סולר. עם זאת, משום שהגז הטבעי הנוזלי זול יותר בדרך כלל, יש סיכוי טוב שתפחיתו את עלויות הדלק שלכם.

* נתון זה קשור לפליטות המשתחררות מהמשאית במהלך השימוש והוא נקרא "מהמכל לגלגל".

איך היא פועלת?

השימוש במשאיות המופעלות באמצעות גז לא רק יעזור לסביבה במידה רבה. הוא גם יועיל לחברה שלנו בכך שיצמצם את ההוצאות הישירות והעקיפות.
החברה דורשת דלקים חלופיים נקיים יותר. גז טבעי נוזלי טומן בחובו פוטנציאל הן כפתרון מיידי והן כפתרון לטווח הארוך עם השפעה נמוכה במידה ניכרת על האקלים.

לעבר אפס פליטות

נצילות האנרגיה והדלקים החלופיים חיוניים באסטרטגיה שלנו להתקדם אל עבר הובלות בנות קיימא. Volvo FH LNG שמופעלת באמצעות גז טבעי נוזלי מאפשרת הפחתה מיידית של 20%* בטביעת הרגל הפחמנית‏‎‏‎‎‏‎‏‏‎‏‎‎‏‎‏. והאפשרות להשתמש בביו-גז טבעי נוזלי, פירושה צמצום פוטנציאלי של 100%. משאית זו מספקת אפשרויות ארוכות טווח של התקדמות לדלקים מתחדשים – ובכך הופכת אותנו לתלויים פחות בשימוש בדלקי מאובנים. 

כל אלה הנם צעדים חשובים לעבר החזון שלנו של אפס פליטות פחמן דו-חמצני‏‎‎‏‏‎‎‏ והובלות בנות קיימא – הן עבור הסביבה והן עבור העסק שלכם. למדו עוד אודות השאיפות שלנו בתחום הדלקים החלופיים.

* נתון זה קשור לפליטות המשתחררות מהמשאית במהלך השימוש והוא נקרא "מהמכל לגלגל".

קבלו מידע נוסף אודות השאיפות שלנו בתחום הדלקים החלופיים.

צמצמו את טביעת הרגל הסביבתית שלכם

‏‫מחשבון טביעת הרגל שלנו מאפשר לכם לראות עד כמה תוכל להקטין את ההשפעה השלילית שלכם על כדור הארץ באמצעות שימוש במנועי הגז הטבעי הנוזלי שלנו, כשהביצועים שלהם משתווים לאלו של מנוע דיזל.

למידע אודות Volvo FH LNG

הסוכן האזורי שלכם יספק לכם מידע על ההתפתחויות האחרונות בתחום המשאיות המופעלות באמצעות גז בארץ.