משאיות

Volvo FH LNG - משאית המופעלת באמצעות גז עבור הובלות למרחקים ארוכים

volvo FH LNG היא משאית המיועדת לביצוע הובלות אזוריות תובעניות והובלות למרחקים ארוכים. היא פועלת ומתנהגת בדיוק כמו Volvo FH המוכרת ומספקת חוויית נהיגה מושלמת בעת ביצוע הובלות למרחקים ארוכים. עם פליטת CO2 קטנה יותר ופוטנציאל להפחית את עלויות הדלק שלכם.

ביצועים שעונים על הצרכים שלך

מנוע שמופעל באמצעות גז מבוסס על טכנולוגיית המנועים הנודעת שמיושמת בוולוו FH. היא מספקת את אותם ביצועים – אך עם 20% פחות פליטות 2CO*. באפשרותך לבחור מנוע בעוצמה של 420 או 460 כ"ס, לכן אין צורך להתפשר.

הפחיתו את עלויות הדלק

Volvo FH LNG מציעה יעילות צריכת דלק זהה לזו של Volvo FH המופעלת באמצעות סולר. עם זאת, משום שהגז הטבעי הנוזלי זול יותר בדרך כלל, יש סיכוי טוב שתפחיתו את עלויות הדלק שלכם.

מתאימה לטווח שלכם

טווח ההפעלה הוא קריטי בדרך כלל עבור משאיות כבדות המופעלות באמצעות גז. השילוב בין המנועים היעילים שלנו וגז טבעי נוזלי מבטיח טווח נסיעה המתאים להובלות אזוריות ולהובלות למרחקים ארוכים. בחרו בין שלושה גדלים שונים של מכל כדי להתאים את המשאית באופן מיטבי עבור טווח הפעלה של עד 1,000 ק"מ.

טכנולוגיה איתנה

מנועי G13C המותקנים ב-Volvo FH LNG מבוססים על מנועי D13K המתקדמים שלנו. יעילות המנוע דומה לזו של מנוע דיזל. ואין שינוי מבחינת מרווחים בין טיפולים, אמינות וביצועים. 

*נתון זה מתייחס לפליטות המזהמים מהרכב בנסיעות ארוכות, מה שמכונה 'מהמכל לגלגל', בהשוואה למשאית המשתמשת בדיזל עם תקן אירופאי.

** צריכת הדלק בפועל וטווח הנסיעה עבור משאיות שמשתמשות ב‏‫גז טבעי נוזלי‬ עשויה להשתנות בהתאם לגורמים רבים, כגון מהירות הנסיעה, שימוש בבקרת שיוט, מפרט הרכב, העומס על הרכב, טופוגרפיה בפועל, רמת הניסיון של הנהג, תחזוקת הרכב ותנאי מזג האוויר, לחץ בתחנת ‏‫גז טבעי נוזלי‬ ומצב הטמפרטורה.

השימוש במשאיות המופעלות באמצעות גז לא רק יעזור לסביבה במידה רבה. הוא גם יועיל לחברה שלנו בכך שיצמצם את ההוצאות הישירות והעקיפות.

למידע אודות Volvo FH LNG

הסוכן האזורי שלכם יספק לכם מידע על ההתפתחויות האחרונות בתחום המשאיות המופעלות באמצעות גז בארץ.