וולוו משאיות

ישראל

×
בחנו מקרוב את האפשריות שמספקות מערכות ההינע של Volvo FH.

מניעים את הרווחיות שלכם

המנועים של Volvo FH

‏‎‏‎‎‏‎‏העוצמה ויכולת השליטה עבור מה שאתה צריכים לשנע והמקומות שאליהם אתם צריכים להגיע. היכולת להתאים עבורכם את המנועים של Volvo FH בהתאם למשימות העבודה שלכם מעולם לא הייתה מדויקת יותר. לעולם לא יחסר לכם כוח ואנו נוודא שתשתמשו בדלק בדרך היעילה ביותר. קבלו הרבה יותר ממה שאתה משקיעים. זו ריווחיות. 

גלו את מגוון המנועים של Volvo FH.

מנועים

הלב הפועם של מנועי משאיות Volvo FH הוא מגוון המנועים שלנו מסוג D13 step D הזמינים עם 420 כ"ס, 460 כ"ס, 500 כ"ס או 540 כ"ס. אנו גם מציעים גרסאות עם 460 כ"ס ו-500 כ"ס עם טכנולוגיית Turbo Compound המספקת מומנט גבוה יותר כדי להבטיח צריכת דלק חסכונית יותר. ישנם גם מנועים שמופעלים באמצעות גז, עם 420 כ"ס או 460 כ"ס. איזה מנוע מבין מהמנועים הללו מתאים לכם ולפעילות העסקית שלכם?

ביצועים בנהיגה

לא משנה באיזה מנוע תבחרו עבור משאית Volvo FH שלכם, תוכלו ליהנות מרמות מומנט מרשימות על פני מגוון רחב של מהירויות המנוע. התוצאה היא ביצועי נהיגה מצוינים וצריכת דלק נמוכה.

מערכת I-Shift

מערכת I-Shift כוללת מגוון שלם של תיבות הילוכים אוטומטיות שהופכות את הנהיגה לקלה, בטוחה ונוחה יותר. אין דוושת מצמד כבדה או ידית הילוכים שצריך להיאבק איתה. כל החלפת הילוך מתוזמנת באופן מושלם – ואוטומטי. מגוון חבילות תוכנה מאפשרות לכם להתאים את מערכת I-Shift לצרכים שלכם. עבור Volvo FH, ניתן לקבל את מערכת I-Shift עם הילוכי זחילה או עם מערכת I-Shift Dual Clutch עם המצמד הכפול.

למידע נוסף אודות מערכת I-Shift ❯

מעוניינים לדעת על מאפיינים נוספים?

הסוכן האזורי שלנו יוכל להדריך אתכם עם המאפיינים הנכונים עבור הצרכים שלכם.