משאיות

מניעים את הרווחיות שלכם

מערכות ההינע של וולוו FH

‏‎‏‎‎‏‎‏העוצמה ויכולת השליטה עבור מה שאתה צריכים לשנע והמקומות שאליהם אתם צריכים להגיע. היכולת להתאים עבורכם את המנועים של וולוו FH בהתאם למשימות העבודה שלכם מעולם לא הייתה מדויקת יותר. לעולם לא יחסר לכם כוח ואנו נוודא שתשתמשו באנרגיה בדרך היעילה ביותר. קבלו הרבה יותר ממה שאתה משקיעים. זו רווחיות.

מנועים

הלב הפועם במערכות ההינע של הוולוו FH הוא מנוע מדגם D13 step E שזמין בהספק של 420, 460, 500 או 540 כ"ס. אנו גם מציעים גרסאות עם 420, 460 ו-500 כ"ס, עם טכנולוגיית Turbo Compound המספקת מומנט גבוה יותר כדי לשפר את צריכת הדלק. בנוסף, אנו מציעים מנועים שמופעלים באמצעות גז, בהספק של 420 או 460 כ"ס. ואחרונה חביבה היא הוולוו FH Electric החשמלית, עם הספק של 450 קילוואט או 666 כ"ס. איזה מנוע מבין מהמנועים הללו מתאים לכם ולפעילות העסקית שלכם?

ביצועים בנהיגה

לא משנה באיזה מנוע תבחרו עבור משאית Volvo FH שלכם, תוכלו ליהנות מרמות מומנט מרשימות על פני מגוון רחב של מהירויות המנוע. התוצאה היא ביצועי נהיגה מצוינים וצריכת דלק נמוכה.

מערכת I-Shift

מערכת I-Shift כוללת מגוון שלם של תיבות הילוכים אוטומטיות שהופכות את הנהיגה לקלה, בטוחה ונוחה יותר. אין דוושת מצמד כבדה או ידית הילוכים שצריך להיאבק איתה. כל החלפת הילוך מתוזמנת באופן מושלם – ואוטומטי. מגוון חבילות תוכנה מאפשרות לכם להתאים את מערכת I-Shift לצרכים שלכם. עבור Volvo FH, ניתן לקבל את מערכת I-Shift עם הילוכי זחילה או עם מערכת I-Shift Dual Clutch עם המצמד הכפול.

למידע נוסף אודות מערכת I-Shift ❯

מעוניינים לדעת על מאפיינים נוספים?

הסוכן האזורי שלנו יוכל להדריך אתכם עם המאפיינים הנכונים עבור הצרכים שלכם.