משאיות

להרגיש בבית הרחק מהבית

Volvo FH – מגורים בתא הנהג

‏‎‎‏האם אתם נוהגים לשהות במשאית במהלך הלילה? או שאתם פשוט אוהבים תא נהג נוח עם חלל מרווח? תא הנהג של Volvo FH הוא השלב הבא בהתפתחות החיים על הכביש. בתא נהג זה תרגישו בנוח, ללא קשר לתנאים הסביבתיים. ברוכים הבאים לביתכם הרחק מהבית.

משאית Volvo FH מגיעה עם מבחר של תאי נהג בחמישה גדלים המאפשרים לכם להתאים את החלל הפנימי לצרכים שלכם. כולם מציעים תחושה מרווחת, עם אור מלמעלה. ארבעה תאי נהג מתאימים עבור לינה נוחה של לשני אנשים. מנוחה בריאה היא המפתח לביצוע עבודה טובה – תא נהג מבודד ווילונות האפלה יעזרו לכם לישון ללא הפרעות. למערכת בקרת האקלים ניתן להוסיף את מערכת I-Park-Cool, לשמירה על טמפרטורה מושלמת לאורך כל הלילה.

בנוסף, לרשותכם שפע של מקומות אחסון עבור כל החפצים שלכם. התאורה, מערכת השמע, הבידור ויישומים אחרים נשלטים כולם בקלות מן הדשבורד, מלוח בקרה בדופן האחורית באמצעות פקודה קולית. וזוהי רק ההתחלה. אנו מציעים מגוון רחב של אביזרים אחרים שהופכים את החיים בדרכים לנוחים עוד יותר.

שינה נוחה

בחרו בין מזרן קפיצי למזרן מוקצף. בכל מזרן שתבחרו תוכלו ליהנות ממנוחה מושלמת. ולשינה טובה אף יותר, ניתן לכוונן את המיטה כדי לפצות על החנייה במורד.

שני מקררים

זקוקים לקיבולת קירור גדולה? אין בעיה. באפשרותכם לקבל את תא הנהג של Volvo FH עם שני מקררים. אחד במדף האחורי העליון ואחד מתחת למיטה.

אביזרים עבור המשאית שלכם

הפכו אותה לשלכם

מוכנים לחיים בדרכים?

הסוכן האזורי שלכם יסייע לכם להתאים את הבית שלכם מחוץ לבית.