וולוו משאיות

ישראל

×
נצלו עד תום את הדלק שלכם עם Volvo FH.

תשואה מרבית

חיסכון בדלק במשאית Volvo FH

חיסכון בדלק נועד לאפשר לכם לשלוט בעלויות הדלק שלכם ובהשפעה שלכם על הסביבה. אך בראש ובראשונה, הוא נועד לוודא שתוכלו להפיק את המרב מכל טיפה.‏ ‏אל תתפשרו על התפוקה שלכם. עם משאית Volvo FH, ניתן לבחור מתוך מגוון רחב של אפשרויות להגדרת הפתרון המושלם עבורכם. המנועים שלנו, הכוללים את מנועי D13 ומערכת I-Shift תוכננו לחסוך בדלק – מבלי להתפשר על הביצועים.‏‎ מעבר לכך, ישנם פתרונות נוספים עבור וולוו FH שנועדו לצמצם עוד יותר את חשבונות הדלק שלכם.

מנועים שמספקים

כל מנועי הדיזל והגז שלנו תוכננו בקפדנות כדי לחסוך בדלק – מבלי לפגוע בביצועים. כל המנועים שלנו מספקים ביצועים מעולים ומאפשרים להישאר בהילוך הגבוה ביותר גם בעליות, כדי לשמור על מהירות הנסיעה ולחסוך בדלק.

התאימו את Volvo FH לצרכים שלכם והיא תוכיח לכם עד כמה צריכת הדלק שלה חסכונית.

מערכת I-See - פחות הוצאות דלק

מערכת I-See היא בקרת שיוט שמבינה את מסלולי הנסיעה שלכם כדי לחסוך בדלק. היא משתמשת במידע טופוגרפי כדי לנהל את מהירות הנסיעה ואת החלפת ההילוכים בצורה היעילה ביותר מבחינת חיסכון בדלק.

למידע אודות מערכת I-See ❯

יחס נכון עבור המשימות שלך

הסרן האחורי הוא החולייה האחרונה בשרשרת היעילות. כשמספקים לסרן האחורי את יחס ההעברה הנכון עבור הובלות למרחקים ארוכים, הוא עובד בהרמוניה מושלמת עם המנוע ותיבת ההילוכים. התוצאה? סיבובי מנוע נמוכים יותר. נסיעה נוחה יותר. וגם חיסכון משופר בדלק.

I-Cruise - לנסוע במהירות קבועה

בקרת שיוט חכמה. I-Cruise משנה את המהירות כדי לשמור על צריכת דלק נמוכה. זה תורם לפרודוקטיביות שלך על-ידי שמירה על מהירות ממוצעת גבוהה. אך זה גם תורם לנהיגה בטוחה ונוחה יותר.

לנהוג בקלות

השתמשו בצמיגים הנכונים עם לחץ האוויר הנכון והיישור המתאים של הגלגלים והסרנים - זה יכול להפחית את צריכת הדלק באופן משמעותי. המחקרים שלנו ברחבי אירופה מראים ששתיים מתוך שלוש משאיות נוסעות עם סרנים וגלגלים שאינם מיושרים כראוי. לכן, ניתן להגיע להישגים מרשימים כתוצאה ממאמץ קטן מאוד.

נצלו עד תום את הדלק שלכם

הסוכן האזורי שלכם ידע לסייע לכם לנצל עד תום כל טיפת דלק.