משאיות

מותאמת לתפוקה שלכם

השלדה של Volvo FH

‏‎‎‏ללא קשר לצורכי ההובלה שלכם, אתם רוצים משאית עם שלדה שבנויה להתמודד עם סוג המשימות שאתם עתידים לבצע. אנו מתאימים את השלדה כדי שתתמוך בהצלחת התפעול שלכם – באמצעות שימוש ברכיבים ובמערכות שיבטיחו תפעול אמין למשך שנים רבות. זהו ציוד עבודה שאפשר לסמוך עליו.

‏‎‎‏משאית Volvo FH היא כלי מדויק בנסיעה בכביש. ניתן לקבל משאית עם מתלי אוויר מלאים, הן עבור הובלות ארוכות ותובעניות והן עבור עבודות בתחום הבנייה. ועם ההיגוי הדינמי של וולוו, קשה להתחרות בתחושה ובביצועי הנהיגה.‏‎‎‏

‏‎‎‏אנו יכולים לבנות עבורכם את משאית Volvo FH כשהיא מוכנה לגרור עומסים כבדים במיוחד בתנאים קשים או כראש גורר קל משקל לשימוש בכביש. שתיהן מתחילות באותו קונספט של שלדה. משאית Volvo FH משויכת לרוב להובלות ארוכות בקצב גבוה – אך ניתן להתאים אותה לתנאים תובעניים עוד יותר.‏‎‎‏

למידע נוסף אודות משאיות קלות משקל 

עיינו במפרט הטכני של השלדה‎‏ 

הרמת סרן ‏‫כפול

השתמשו בהרמת הסרן, אך רק במקרה הצורך. הרמת הסרן הכפול מאפשרת לנתק את סרן ההנעה האחורי ביותר ולהרימו כשאתם נוסעים ללא מטען. בדיוק כמו סרן טאג, יכולת זו משפרת במידה ניכרת את רדיוס הסיבוב, מצמצמת את שחיקת הצמיגים ומפחיתה את צריכת הדלק.

למידע נוסף אודות הרמת סרן כפול ❯

משאיות עם חמישה סרנים

מעביר מטענים כבדים? באפשרותכם לבחור משאית עם חמישה סרנים שתסופק לכם ישירות מהמפעל. תוכלו לקבל את המשאית שלכם מהר יותר ולהוזיל את עלויות ההתאמה האישית. בנוסף, תקבל משאית עם אישור סוג רכב מלא. תיהנה גם מאחריות מלאה של וולוו ומהתמיכה שלנו לאחר המכירה - באופן שיפחית את עלויות התפעול בטווח הארוך.

אפשרויות לבנייה מהירה

אפשרויות מפרט רבות הופכות את ההתאמה של Volvo FH לכל סוג של מבנה-על לקלה ומהירה. מודול בונה המרכבים קל לשימוש וההוראות של וולוו לבניית מרכבים מספקות גישה מקוונת לכל השרטוטים הטכניים ותרשימי החיווט הנדרשים. כל מה שנדרש כדי לבצע התאמה מדויקת לתפעול שלכם.

למידע נוסף אודות ההוראות של וולוו לבניית מרכבים ❯

גלו את הפוטנציאל המלא

הסוכן האזורי שלכם יסייע להתאים עבורכם את השלדה של משאית Volvo FH.