וולוו משאיות

ישראל

×

המסע שלנו אל עבר אפס פליטות מזהמים

Volvo FE CNG

עוצמה. פרודוקטיביות. ניקיון. משאית Volvo FE עם מנוע שמונע באמצעות גז – מושלמת עבור איסוף אשפה ומשימות חלוקה בתוך העיר.

הנעה באמצעות גז

היא נראית מבחוץ כמו Volvo FE רגילה, אך מתחת לתא הנהג של Volvo FE CNG החדשה מסתתר מנוע Euro 6 המונע באמצעות גז טבעי דחוס או ביו-גז דחוס בלבד. הוא משתמש בטכנולוגיית הצתה ומספק 320 כ"ס ומומנט של 1,356‎ ניוטון מטר.

המשאית מצוידת בתיבת הילוכים אוטומטית. כך שתוכלו להשיג תפוקה ומאפייני נהיגה כמו במשאית Volvo FE רגילה, אך כזו שפותחה במיוחד עבור נסיעות קצרות עם עצירות והתנעות רבות – כגון בעת פינוי אשפה ומשימות חלוקה בתוך העיר.‬

ערים רבות ברחבי העולם מחפשות חלופות למשאיות דיזל. במקרים רבים, דלק מתחדש מהווה דרישה לזכייה בחוזה - בעיקר כשמדובר בניהול פסולת. בעזרת וולוו FE CNG, אנחנו יכולים עכשיו להציע לחברות שפועלות בסביבות עירוניות משאית שההשפעה שלה על הסביבה נמוכה בהרבה.

שלבו בה תא הנהג עם כניסה נמוכה

שלבו את מנוע עם פליטות המזהמים הנמוכות עם תא הנהג בעל הכניסה הנמוכה כדי לשפר את הבטיחות בעיר ולהפוך את עבודת הנהגים שלכם לקלה יותר.

פליטת מזהמים נמוכה יותר

הבעירה של גז מתאן נטולת ריח לחלוטין. בנוסף, היא פולטת רמות נמוכות מאוד של חלקיקים מזיקים. כשמתאן מופק מביו-גז, כלומר מחומר אורגני, פליטות הפחמן הדו-חמצני מופחתות בשיעור של עד 100%*, בהשוואה למשאית דיזל.

למעשה, חלקיקי החומרים מועטים כל כך, שהמשאית זקוקה לקטליט תלת-כיווני בלבד. אין צורך במסנן חלקיקים. גם אין צורך ב-AdBlue.

* נתון זה מכסה פליטות מזהמים שנפלטות מהמשאית במהלך השימוש ומכונות 'מהמכל אל הגלגל'.

פתרון מהימן ופרודוקטיבי

המנוע משתמש בטכנולוגיית הצתה באמצעות מצתים ודורש רק ממיר קטליטי תלת-כיווני אנכי או אופקי לבקרת פליטות. פתרון יעיל ואמין.

Volvo FE CNG זמינה עם מכלי דלק בתצורת 2×4 או 2×3. המכלים עבור גז דחוס מותקנים משני צדי השלדה. טווח התפעול בתנאי נסיעה מיטביים יכול להגיע ל-400 ק"מ עבור משימות חלוקה קלות ועד 250 ק"מ עבור איסוף אשפה עם עצירות רבות.

בנוסף למנוע החדש שמופעל באמצעות גז, Volvo FE CNG כוללת תיבת הילוכים אוטומטית. כתוצאה מכך, היא מספקת את אותן רמות פרודוקטיביות וביצועים כמו Volvo FE רגילה.

גז המתאן הוא הדלק שיספק חלופה בת קיימא לדיזל בטווח הארוך. עכשיו, זה תלוי בשחקנים שונים בחברה לנסח את הכללים וליצור את התנאים הנכונים לפיתוח חיובי.

נסו אותה בעצמכם

הסוכן האזורי שלנו זמין לרשותכם אם תרצו לשוחח על התכונות והיתרונות של משאית Volvo FE CNG.