משאיות

×

Volvo FE CNG
הנעה באמצעות גז בדרך אל אפס פליטת מזהמים

משאית עוצמתית ופרודוקטיבית, השומרת על רמות נמוכות של פליטת מזהמים. Volvo FE CNG עם מנוע המופעל באמצעות גז היא פתרון מושלם למשימות איסוף אשפה, אספקת משלוחים ומשימות נוספות שבהן הפחתת רמות הרעש וצמצום טביעת הרגל הסביבתית הן תכונות תחרותיות.

תפעול בקלות

היא נראית כמו משאית Volvo FE רגילה, אך Volvo FE CNG כוללת מנוע שמופעל באמצעות גז טבעי דחוס או ביו-גז דחוס בלבד. המנוע משתמש בטכנולוגיית מצתים ומספק 320 כ"ס ו-1,356‎ ניוטון מטר. המשאית מצוידת בתיבת הילוכים אוטומטית. לכן, תוכלו לצפות לאותה פרודוקטיביות ולאותם מאפייני נהיגה כמו במשאית Volvo FE רגילה המופעלת באמצעות מנוע דיזל.

פליטו מזהמים נמוכה יותר

הבעירה של גז טבעי או ביו-גז היא חסרת ריח לחלוטין. בנוסף, היא פולטת רמות נמוכות מאוד של חלקיקים מזיקים. בעת השימוש בביו-גז, פליטת ה-CO₂ מהמכל לגלגלים מופחתות בשיעור של עד 100% בהשוואה למשאיות דיזל. רמת החלקיקים בגזי הפליטה כל כך נמוכה, עד שאין צורך בטיפול שלאחר הפליטה, מלבד ממיר קטליטי תלת כיווני.

פתרון מהימן

המנוע עושה שימוש בטכנולוגיית הצתה באמצעות מצתים ומחייב שימוש בממיר קטליטי תלת-כיווני אנכי או אופקי בלבד לצורך לבקרת פליטות. אין צורך במערכת SCR, ‏EGR או Adblue. באפשרותכם לבחור בתצורת מכלי גז של ‎2×4 או ‎2×3 המותקנים משני צדי השלדה. טווח הנסיעה הוא עד 400 ק"מ עם מטען קל ועד 250 ק"מ בעת איסוף אשפה.

ערים רבות ברחבי העולם מחפשות חלופות למשאיות דיזל. במקרים רבים, דלק מתחדש מהווה דרישה לזכייה בחוזה - בעיקר כשמדובר בניהול פסולת. בעזרת Volvo FE CNG, אנחנו יכולים עכשיו להציע לחברות שפועלות בסביבות עירוניות משאית שההשפעה שלה על הסביבה נמוכה בהרבה.

שלבו בה תא הנהג עם כניסה נמוכה

שלבו את המנוע עם פליטת מזהמים נמוכה עם תא נהג בעל כניסה נמוכה כדי לשפר את הבטיחות בעיר ולהפוך את עבודת הנהגים לקלה יותר.

למידע על תא הנהג עם כניסה נמוכה

מהי טביעת הרגל הסביבתית שלכם?

השתמשו במחשבון שלנו כדי לקבל את כל המידע לגבי טביעת הרגל הסביבתית של המשאית שלכם.

גלו את העוצמה בהנעה באמצעות גז

צרו איתנו קשר כדי למצוא פתרון  למשאית המופעלת באמצעות גז שתספק את המענה המתאים לצרכים שלכם