וולוו משאיות

ישראל

×
דגם וולוו FE CNG החדש

המסע שלנו אל עבר אפס פליטות מזהמים

ה-Volvo FE CNG

עוצמה. פרודוקטיביות ניקיון. Volvo FE עם מנוע שמונע באמצעות גז – מושלמת לאיסוף אשפה ולמשימות חלוקה בתוך העיר. 

מתאימה מאוד להובלת פסולת ולחלוקה בתור העיר

מונע באמצעות ‏‫גז

היא נראית מבחוץ כמו Volvo FE רגילה. אך מתחת לתא הנהג של Volvo FE CNG החדשה מסתתר מנוע Euro 6 – המונע באמצעות גז טבעי דחוס או ביו-גז דחוס בלבד. הוא משתמש בטכנולוגיית מצתים ומספק 320 כ"ס ו-1,356‎ ניוטון מטר.

המשאית מצוידת בתיבת הילוכים אוטומטית. כך שתוכל לצפות לאותה פרודוקטיביות ולאותם מאפייני נהיגה כמו במשאית וולוו FE רגילה. אך כזו שפותחה במיוחד עבור נסיעות קצרות עם עצירות והתנעות רבות – כגון בעת פינוי אשפה ומשימות חלוקה בתוך העיר.‬

הרבה ערים ברחבי העולם מחפשות חלופות למשאיות דיזל. במקרים רבים, דלק מתחדש מהווה דרישה לזכייה בחוזה - בעיקר כשמדובר בניהול פסולת. בעזרת וולוו FE CNG, אנחנו יכולים עכשיו להציע לחברות שפועלות בסביבות עירוניות משאית שההשפעה שלה על הסביבה נמוכה בהרבה.
שלבו בה תא הנהג עם כניסה נמוכה

שלבו בה תא הנהג עם כניסה נמוכה

שלבו את מנוע עם פליטות המזהמים הנמוכות עם תא הנהג בעל הכניסה הנמוכה כדי לשפר את הבטיחות בעיר ולהפוך את עבודת הנהגים שלכם לקלה יותר.

פליטות מזהמים נמוכות יותר

הבעירה של גז מאתן נטולת ריח לחלוטין. בנוסף, היא פולטת רמות נמוכות מאוד של חלקיקים מזיקים. כשמתאן מופק מביו-גז – כלומר מחומר אורגני – פליטות הפחמן הדו-חמצני מופחתות בשיעור של עד 100%*, בהשוואה למשאית דיזל.

למעשה, חלקיקי החומרים מועטים כל כך, שהמשאית זקוקה לקטליט תלת-כיווני בלבד. אין צורך במסנן חלקיקים. גם אין צורך ב-AdBlue.

* נתון זה מכסה פליטות מזהמים שנפלטות מהמשאית במהלך השימוש ומכונות 'מהמכל אל הגלגל'.

צמצמו את טביעת הרגל שלכם
מנוע Euro6 של FE CNG

פתרון מהימן ופרודוקטיבי

המנוע משתמש בטכנולוגיית הצתה באמצעות מצתים ודורש רק ממיר קטליטי תלת-כיווני אנכי או אופקי לבקרת פליטות. פתרון יעיל ואמין.

Volvo FE CNG זמינה עם מכלי דלק בתצורת 2×4 או 2×3. המכלים עבור גז דחוס מותקנים משני צדי השלדה. טווח התפעול בתנאי נסיעה מיטביים יכול להגיע ל-400 ק"מ עבור משימות חלוקה קלות ועד 250 ק"מ עבור איסוף אשפה עם עצירות רבות.

בנוסף למנוע החדש שמופעל באמצעות גז, Volvo FE CNG כוללת תיבת הילוכים אוטומטית. כתוצאה מכך, היא מספקת את אותן רמות פרודוקטיביות וביצועים כמו Volvo FE רגילה.

גז המתאן הוא הדלק שיספק חלופה בת קיימא לדיזל בטווח הארוך. עכשיו, זה תלוי בשחקנים שונים בחברה לנסח את הכללים וליצור את התנאים הנכונים לפיתוח חיובי.

נסה אותה בעצמך

הסוכן המקומי של 'וולוו משאיות' עומד לרשותך אם תרצה לשוחח על התכונות והיתרונות של וולוו FE CNG.