משאיות

Volvo FE CNG. 

רבת עוצמה ופרודוקטיבית, תוך שמירה על רמות פליטה נמוכות יותר. Volvo FE CNG עם מנוע מופעל באמצעות גז היא פתרון מושלם למשימות איסוף אשפה, אספקת משלוחים ומשימות נוספות שבהן רמות רעש מופחתות וצמצום טביעת הרגל הסביבתית הן תכונות תחרותיות.

תפעול בקלות

היא נראית כמו Volvo FE רגילה, אך Volvo FE CNG כוללת מנוע שמופעל באמצעות גז טבעי דחוס או ביו-גז דחוס בלבד. הוא משתמש בטכנולוגיית מצתים ומספק 320 כ"ס ו-1,356‎ ניוטון מטר. המשאית מצוידת בתיבת הילוכים אוטומטית. לכן, תוכל לצפות לאותה פרודוקטיביות ולאותם מאפייני נהיגה כמו במשאית Volvo FE רגילה המופעלת באמצעות מנוע דיזל.

פליטות מזהמים נמוכות יותר

הבעירה של גז טבעי או ביו-גז היא חסרת ריח לחלוטין. בנוסף, היא פולטת רמות נמוכות מאוד של חלקיקים מזיקים. כאשר פועלים על ביו-גז פירושו הפחתה של 100% של פליטת ה-CO₂ מהמכל לגלגל. פליטת החלקיקים בגזי הפליטה היא כל כך נמוכה עד שאין צורך בטיפול אחר בפליטה מלבד ממיר קטליטי תלת-כיווני.

פתרון מהימן

המנוע עושה שימוש בטכנולוגיית הצתה באמצעות מצתים ומחייב שימוש בממיר קטליטי תלת-כיווני אנכי או אופקי בלבד לצורך לבקרת פליטות. אין צורך במערכת SCR, ‏EGR או Adblue. באפשרותך לבחור בתצורת מכלי גז של ‎2×4 או ‎2×3 המותקנים משני צדי השלדה. טווח הנסיעה הוא עד 400 ק"מ עם מטען קל ועד 250 ק"מ בעת איסוף אשפה.

הרבה ערים ברחבי העולם מחפשות חלופות למשאיות דיזל. במקרים רבים, דלק מתחדש מהווה דרישה לזכייה בחוזה - בעיקר כשמדובר בניהול פסולת. בעזרת Volvo FE CNG, אנחנו יכולים להציע לחברות שפועלות בסביבות עירוניות משאית שההשפעה שלה על הסביבה נמוכה בהרבה.

שלבו בה תא הנהג עם כניסה נמוכה

שלב את המנוע עם רמות פליטת המזהמים הנמוכות עם תא נהג בעל כניסה נמוכה כדי לשפר את הבטיחות בעיר ולהפוך את עבודת הנהגים שלך לקלה יותר.

יש לכם שאלה?

הסוכנות המקומית של 'וולוו משאיות' יכולה להשיב לכל שאלה. בקר בסוכנות הרכב, התקשר או בקש מהסוכן להגיע לפגישה.