משאיות

×

הנעה חשמלית, גז או סולר

המנועים של Volvo FE

עם משאית Volvo FE, תמיד יש לכם גישה למנוע המתאים למשימה שעליכם לבצע. מעוניינים לצמצם את טביעת הרגל הפחמנית שלכם? בחרו במשאית חשמלית כדי ליהנות מאפס פליטת מזהמים. מעוניינים במנוע הפועל על ביו-גז מתחדש? בחרו באפשרות הנעה באמצעות גז. ואם אתם רוצים להסתמך על מערכת דיזל חדשנית – לרשותנו מגוון מנועים שיספקו מענה לצרכים שלכם.
 

הנעה חשמלית | הנעה באמצעות גז | הנעה באמצעות סולר

הנעה חשמלית

המשאית החשמלית Volvo FE Electric מאפשרת לכם לבצע את כל משימות העבודה עם אפס פליטת מזהמים. היא מושלמת לשימושים עירוניים, כשיש צורך לעמוד בתקנים הסביבתיים המחמירים ביותר. 300 כ"ס של הספק רציף ומלוא המומנט באופן מיידי פירושם שהנהיגה בה קלה מאוד. שני מנועים חשמליים ותיבת הילוכים עם שתי מהירויות הופכים את הכל לחלק ויעיל.

פליטת מזהמים נמוכה ומעט מאוד רעש

מערכת ההנעה החשמלית מציעה סביבת עבודה נהדרת. שקט מוחלט בתא הנהג ובעת עבודה סביב המשאית. אפס פליטת מזהמים פירושו שיפור באיכות האוויר בעת עבודה מסביב למשאית, למשל בזמן איסוף של פסולת קלה.

טווח נסיעה וטעינה

אנו מתאימים את Volvo FE Electric עבור מסלולי הנסיעה והמשימות שלכם. משאית Volvo FE Electric עם סוללות טעונות מאפשרת טווח נסיעה מרבי של 200 ק"מ*.

*טווח הנסיעה תלוי בתנאים שונים, כגון מזג האוויר, התנגדות רוח, משקל כולל של המשאית וביצועי הנהג.

הנעה באמצעות גז

Volvo FE CNG מציעה אלטרנטיבת דיזל עם רמת פליטת מזהמים נמוכה. למשאית הספק של 320 כ"ס והיא מונעת באמצעות גז טבעי דחוס או ביו-גז דחוס בלבד. הנעה באמצעות ביו-וגז פירושה הפחתה של 100% בפליטת ה-CO₂ מהמכל לגלגלים. תיבת ההילוכים האוטומטית מבטיחה שהמשאית לקלה לנהיגה. השילוב של פליטת מזהמים נמוכה ורמת רעש נמוכה הופכות את המשאית המונעת בגז למתאימה במיוחד למשימות עירוניות תובעניות.

מנועי דיזל

מנועי הדיזל מסדרה D8K מציעים תגובה מהירה, מומנט גבוה בסל"ד נמוך והם זמינים בארבע רמות תפוקה: מ-250 עד 350 כ"ס ומומנט nrch של ‎1,400 ניוטון מטר. המנועים חסכוניים בצריכת אנרגיה וניתן להפעיל אותם באמצעות דלקים מתחדשים – מאושרים לשימוש עם סולר סינטטי (HVO) ולביו-דיזל (RME).

מערכת טיהור גזי פליטה

מנועי הדיזל כוללים טכנולוגיית הפחתה קטליטית סלקטיבית (SCR) כדי לעמוד בתקנות Euro 6. הוספנו למנוע מערכת מיחזור גזי פליטה (EGR) מקוררת מים ומסנן חלקיקי סולר (DPF) המתחדש באופן אוטומטי.

תיבת הילוכים ידנית או אוטומטית

עבור משאיות Volvo FE עם מנועי דיזל, ניתן לבחור בין תיבת 6 הילוכים אוטומטית מסוג I-Shift, שפועלת באופן חלק ויעיל ומציעה אספקת כוח ללא הפרעות, לבין תיבת הילוכים ידנית בעלת 6 או 9 הילוכיםם באמת יכולים להתאים את מערכת ההנעה לצרכים הייחודיים שלכם.

I-Shift – תמיד בהילוך הנכון

הדור האחרון של תיבת ההילוכים I-Shift של וולוו משאיות מציע החלפת הילוכים מהירה וחלקה יותר מאי פעם – כדי להבטיח שתמיד תהיו בהילוך הנכון. תיבת ההילוכים I-Shift מפיקה את המרב מהדלק ומשפרת את רמת הבטיחות במהלך הנהיגה. כמו כן, קיימות חבילות תוכנה שנועדו להתאים את תיבת ההילוכים לצרכים הייחודיים שלכם.

למידע נוסף על I-Shift ❯

מעבירי כוח עבור הציוד שלכם

מעבירי הכוח שלנו מאפשרים שימוש בציוד לטיפול במטען, בחיבורים או במבני על ספציפיים. לרשותנו מגוון רחב של מעבירי כוח עבור משאיות וולוו מסדרה FE עם מנועי דיזל, מנועי גז ומנועים חשמליים.

עיינו במפרט הטכני המלא ❯

יש לכם שאלה?

יש לכם שאלות? מעוניינים לשוחח עם מישהו על המשאית העתידית שלכם? דברו איתנו.