וולוו משאיות

ישראל

×
תא הנהג של וולוו FE: נוחות בפנים, איכות מעולה מכל בחינה

ליהנות מהנהיגה

פנים תא הנהג של וולוו FE

נהג שנוח לו הוא נהג יעיל יותר. ולכן דאגנו לכך שהעבודה בוולוו FE תהיה מתגמלת יותר מבעבר. המדרגה הנוחה הופכת את הכניסה לתא הנהג לקלה יותר. בתוך תא הנהג, חלל פנים מרווח עם תכונות מותאמות היטב הופכים את המשאית שלכם למרחב רגוע שהופכת את יום העבודה למהנה במיוחד. בחנו אותו מקרוב

Volvo FE interior cabin overview studio

חשיבה ארגונומית

מכשירים. החלפת הילוכים. פקדים. אחסון. בוולוו FE, כל הדברים הדרושים לביצוע העבודה נמצאים בדיוק במקום הנכון ובהישג יד. כך יש צורך בפחות תנועות. פחות התמתחות ומאמץ. כתוצאה מכך, הידיים נמצאות זמן רב יותר על ההגה והעיניים ממשיכות להביט על הכביש.

תאי נהג בארבע מידות

בחרו מבין ארבעה תאי נהג אפשריים – תא יום, תא שינה קצר, תא שינה ותא עם כניסה נמוכה. תא השינה הוא המרווח ביותר ומתאים במיוחד למשימות ארוכות שמחייבות מנוחה במהלך יום העבודה.

Volvo FE interior drivers seat studio

ישיבה מושלמת

תוכלו לשבת בצורה מושלמת במושבים הארגונומיים של Volvo FE שכוללים עיגון יציב, משענות ראש משולבות וחגורות בטיחות. חומרי הריפוד מבטיחים עמידות מעולה בפני לכלוך. ניתן לכוונן את מושבי הנהג והנוסע כדי להתאימם לצורכיכם.

סביבת עבודה נקיה

הוסיפו כיסויי מושבים כדי להגן על הריפוד המקורי של מושבי המשאית ולהפוך את פעולת הניקוי לקלה יותר. הם תוכננו במיוחד על ידי וולוו וזמינים בשני צבעים.

המון שטח אחסון לכל החפצים שלך

המון מקום לדברים שלך

בלוח המכשירים. בדלתות. מעל הראש. בין המושבים. התבונן סביב התא של וולוו FE וראה את שפע מקומות האחסון. אפשר אפילו להוסיף מקומות אחסון נוספים.

שיפורים עדינים 

סקירה כללית של 360° של החלל הפנימי

ראה בהמשך סקירה אינטראקטיבית של פנים תא הנהג. לחץ על תיבות הטקסט כדי להמשיך לקרוא. לחץ על "מסך מלא" כדי לשפר את חווית הצפייה. התכונות והפונקציות המתוארות הן כלליות ועשויות להיות שונות מהמשאית הספציפית שברשותך.

התרווח בנוחות

התנסה בעצמך בחשיבה ארגונומית. הסוכן המקומי של 'וולוו משאיות' ישמח להציג בפניך את תא הנהג של וולוו FE.