משאיות

×

ברוכים הבאים לעבודה

תא הנהג של Volvo FE - עיצוב פנים

תא הנהג של Volvo FE מציע סביבת עבודה נהדרת לאנשי מקצוע עירוניים עסוקים. אין זה משנה איזה תא נהג תבחרו, המדרגה הנוחה הופכת את הכניסה אליו לקלה במיוחד. לאחר שתיכנסו אליו, חלל פנים מרווח עם אבזור עשיר יהפכו אותו לסביבת עבודה נהדרת.

ראות היקפית

תנוחת הנהיגה הנמוכה, השמשה הקדמית הגדולה והחלונות הנוספים בדלתות יבטיחו שתוכלו לשמור עם מגע הדוק עם האזור סביב המשאית. שדה הראייה הנהדר לסביבה שבקרבת המשאית, כמו גם שדה הראייה הכולל, הופכים את Volvo FE לאזרחית עירונית בטוחה.

חלונות נוספים ושדה ראייה

הזמינו את משאית Volvo FE עם תוספת חלונות בחלק התחתון של הדלתות ומאחוריהן. הם ישפרו וירחיבו את שדה הראייה שלכם לאזורים שקרובים המשאית.

היתרונות של תא נהג עם כניסה נמוכה

תא הנהג עם כניסה נמוכה של Volvo FE מאפשר ליהנות מתפעול חלק ויעיל כשיש צורך בעצירות תכופות – כגון בעת איסוף אשפה, אספקת משלוחים והובלות בענף הבנייה. כניסה נמוכה ונוחה ודלת עם זווית פתיחה של 90 מעלות, עד לגובה של 440 מ"מ, מאפשרות להיכנס לתא הנהג ולצאת ממנו בקלות. התוצאה היא פחות עומס ועייפות, כמו גם שיפור רמת הפרודוקטיביות.

שני מושבים או ארבעה?

תא הנהג עם כניסה נמוכה זמין בשתי גרסאות. הגרסה עם הרצפה השטוחה מציע אפשרות למעבר נוח בין חלקי תא הנהג וקיבולת של עד ארבעה מושבים. אם קיבולת של נוסע אחד מספיקה לכם, אנו מציעים את הגרסה עם מושב נוסע אחד (המותקן על מתלי אוויר) ומנהרת מנוע. זו בחירה נהדרת למשלוחים עירוניים ולמשימות הובלה בענף הבנייה.

דלתות מתקפלות

תא הנהג עם כניסה נמוכה כולל דלתות רגילות או מתקפלות שהופכות את הגישה להרבה יותר נוחה.

עיצוב ארגונומי

לוח מחוונים, ידית הילוכים, כפתורי בקרה ותאי אחסון. במשאית Volvo FE, כל מה שאתם צריכים כדי שתוכלו לבצע את משימותיכם בהצלחה נמצא בדיוק היכן שאתם מצפים שיהיה. כך יש צורך בפחות תנועות. פחות התמתחות ומאמץ, וידיכם נותרות רוב הזמן על גלגל ההגה כדי שתוכלו להשגיח על המתרחש סביב המשאית.

תנוחת ישיבה מושלמת

תוכלו ליהנות מתנוחת ישיבה מושלמת במושבים הארגונומיים של Volvo FE הכוללים משענות ראש וחגורות בטיחות משולבות. חומרי הריפוד מבטיחים עמידות מעולה בפני לכלוך. ניתן לכוונן את מושבי הנהג והנוסע בהתאם לצרכים שלכם.

יש לכם שאלה?

יש לכם שאלות? מעוניינים לשוחח עם מישהו על המשאית העתידית שלכם? דברו איתנו.