וולוו משאיות

ישראל

×

ליהנות מהנהיגה

Volvo FE - עיצוב פנים תא הנהג

נהג שנוח לו הוא נהג יעיל יותר. ולכן דאגנו לכך שהעבודה במשאית Volvo FE תהיה מתגמלת יותר מבעבר. המדרגה הנוחה הופכת את הכניסה לתא הנהג לקלה יותר. בתוך תא הנהג, חלל פנים מרווח עם תכונות מותאמות היטב הופכים את המשאית שלכם למרחב רגוע, שהופכת את יום העבודה למהנה במיוחד. בחנו אותו מקרוב.

חשיבה ארגונומית

לוח מחוונים, החלפת הילוכים, כפתורי בקרה ופתרונות אחסון. ב-Volvo FE, כל הדברים הדרושים לביצוע העבודה נמצאים בדיוק במקום הנכון ובהישג יד. כך יש צורך בפחות תנועות, פחות התמתחות ומאמץ. כתוצאה מכך, הידיים נמצאות זמן רב יותר על ההגה והעיניים מרוכזות בכביש.

תא נהג בארבע מידות

בחרו מבין ארבעה תאי נהג אפשריים – תא יום, תא שינה קצרה, תא שינה ותא עם כניסה נמוכה. תא השינה הוא המרווח ביותר ומתאים במיוחד למשימות ארוכות שמחייבות מנוחה במהלך יום העבודה.

תנוחת ישיבה מושלמת

תוכלו לשבת בצורה מושלמת במושבים הארגונומיים של Volvo FE שכוללים עיגון יציב, משענות ראש משולבות וחגורות בטיחות. חומרי הריפוד מבטיחים עמידות מעולה בפני לכלוך. ניתן לכוונן את מושבי הנהג והנוסע כדי להתאימם לצורכיכם.

סביבת עבודה נקיה

הוסיפו כיסויי מושבים כדי להגן על הריפוד המקורי של מושבי המשאית ולהפוך את פעולת הניקוי לקלה יותר. הם תוכננו במיוחד על ידי וולוו וזמינים בשני צבעים.

המון מקום לדברים שלכם

בדשבורד, בדלתות, מעל הראש, בין המושבים - התבוננו סביב תא הנהג של Volvo FE וראו את שפע מקומות האחסון. יש אפשרות אפילו להוסיף מקומות אחסון נוספים.

תא נהג בתכנון מוקפד

תצוגת 360° של תא הנהג מבפנים

בחנו את תא הנהג מבפנים באמצעות הממשק האינטראקטיבי שלפניכם. לחצו על תיבות הטקסט השונות כדי לקבל מידע נוסף על כל מאפיין. לחצו על כפתור "מסך מלא" עבור חווית צפייה משופרת. המאפיינים והיישומים המתוארים הינם כלליים ועשויים להיות שונים מן המשאית המסוימת שברשותכם.

התרווחו בנוחות

התנסו בעצמכם בסביבת העבודה הארגונומית. הסוכן האזורי שלנו ישמח להציג בפניכם את תא הנהג של Volvo FE.