משאיות

×

משתלבת בכל מקום

תא הנהג של Volvo FE עיצוב חיצוני

קומפקטית, בטוחה וללא ספק משאית של וולוו. Volvo FE משתלבת באופן מושלם בתנועה ברחוב העירוני.
הפנסים הראשיים בתצורת V הייחודית, שטחי החלונות הנדיבים ותא הנהג הנמוך מעידים כי מדובר במשאית של וולוו שפותחה במיוחד עבור הסביבה העירונית.

קומפקטית ועם כניסה נמוכה

ניתן לראות בבירור שמשאית Volvo FE מיועדת לשימוש עירוני. המידות החיצוניות של תא הנהג קומפקטיות, וללא קשר לסוג תא הנהג שתבחרו, תנוחת הנהיגה נמוכה יותר וקרובה לרחוב. כשתשבו במושב הנהג, תוכלו ליהנות מיכולת מושלמת ליצור קשר עין עם משתמשי הדרך האחרים. ואם תרצו להיות אפילו קרובים יותר אל פני הקרקע, אנו מציעים את תא הנהג עם כניסה נמוכה.

באיזה סוג של תא נהג תבחרו?

ניתן לבחור בין ארבעה דגמי תא נהג שונים. כל אחד מצטיין בתחום ייחודי ומותאם לצרכים שלכם – בין אם אתם זקוקים לתא נהג קומפקטי, לתא נהג מרווח יותר או מעוניינים בתא נהג עם כניסה נמוכה מאוד.

פגוש בשלושה חלקים

הפגוש החדשני של Volvo FE כולל פינות פלדה שמבטיחות עמידות מצוינת במקרה של התנגשות. ואם חלק כלשהו נפגע, יותר קל להחליף אותו.

שטח חלונות נדיב

כל סוגי תא הנהג של Volvo FE מציעים שטח חלונות נדיב כדי להבטיח שדה ראייה מעולה. אם ברצונכם לשפר יותר את שדה הראייה הישיר קדימה, תוכל לקבל את משאית Volvo FE עם מספר חלונות נוספים.

בחרו מתוך יותר מ-650 צבעים

חסכו זמן וכסף וחסכו ביקור נפרד אצל צבעי הרכב – פשוט דאגו שתא הנהג של הוולוו שלכם יסופק בצבע המועדף עליכם. בחרו מתוך יותר מ-650 גווני צבע וצללים. ואם אינכם מוצאים את הצבע האחד שאתם מחפשים, אנו יכולים לערבב עבורך וירטואלית כל צבע שתרצו.

רוצים תצוגה מקדימה? השתמשו בכלי להדמיית צבעי תא הנהג שלהלן.

לידיעתכם, צג המחשב יכול לעוות קצת את גוון הצבעים. כדי לצפות בדוגמאות צבע ממשיות, אנא בקרו אצל נציג וולוו הקרוב למקום מגוריכם. עליכם לדעת גם שלא כל הצבעים זמינים בכל הדגמים ובכל השווקים. התמונה מציגה משאית ברמת הצביעה הגבוהה ביותר האפשרית.

הכלי להדמיית צבעים מכיל את כל הצבעים הזמינים במערכת המכירות.. רבים מהצבעים המלאים זמינים גם עם שכבת ציפוי שקופה. אם לא תצליחו למצוא את הצבע הרצוי, פנו לסוכן וולוו.

מעוניינים במשאית Volvo FE?

פנו אלינו לתיאום פגישה, כדי שתוכלו להחליט אם משאית Volvo FE היא המשאית היפה והמתאימה ביותר עבורכם.