וולוו משאיות

ישראל

×
וולוו FE לחלוקה אזורית ועירונית

חוכמת רחוב

VOLVO FE – תא הנהג

קומפקטית. מלא ביטחון. ומייצגת את וולוו בגאווה. וולוו משאיות FE בולטות בהשוואה למשאיות אחרות לחלוקה בעיר ולחלוקה אזורית. בזכות תא הנהג היעיל, הפנסים הקדמיים האופייניים בתצורת V ומאפייני הבטיחות המעולים, מדובר באחת המשאיות האיכותיות ביותר בקטגוריה.

וולוו FE, חברה במשפחת וולוו

חלק מהמשפחה

העיצוב האווירודינמי, עם המגע המעוגל. הקווים ועיצובי הגרפיקה הבולטים. הפנסים המוכרים בצורת V. וולוו FE אולי קטנה יותר אבל מספקת גמישות וקלילות, שתי תכונות חשובות לתפעול בסביבות עירוניות. הכירו חברה מן המניין במשפחת המשאיות המובחרות של וולוו.

Volvo FE exterior grille

אות הצטיינות

סמל הברזל היוקרתי ממוקם כעת גבוה יותר בחזיתה של ה-Volvo FE, קרוב יותר אל הנהג. הוא את העובדה שהנהג קרוב למשתמשי דרך פגיעים. הדבר מקנה למשאית חזות נגישה יותר בעת נסיעה בתנועה עמוסה.

Volvo FE exterior blue truck turning

זרימת אוויר חופשית

העיצוב האווירודינמי, המעוגל מעט של וולוו FL מפחית את התנגדות האוויר – ומשפר את ביצועי הכביש ואת החיסכון בדלק. בנוסף, תבנית הכוורת הייחודית של השבכה הקדמית מאפשרת זרימת אוויר יעילה יותר, ומקלה על קירור המנוע ותהליך טיהור גזי הפליטה.

מסיט רוח בגג

מסיט האוויר ('ספוילר') שמותקן על הגג מפחיתה את התנגדות האוויר. שלבו אותו עם מגן השמש ומסיתי האוויר הצדיים כדי ליהנות מתוצאות טובות עוד יותר.

הרעיון של פגוש בשלושה חלקים

הפגוש החדשני של Volvo FE כולל פינות פלדה שמבטיחות עמידות מצוינת במקרה של התנגשות. ואם חלק כלשהו נפגע, קל להחליפו. המשמעות היא עלויות תיקון נמוכות יותר.

חפש את תא הנהג המושלם

סקירה כללית ב-360° של העיצוב החיצוני

ראה בהמשך סקירה אינטראקטיבית של תא הנהג. לחץ על תיבות הטקסט כדי להמשיך לקרוא. לחץ על "מסך מלא" כדי לשפר את חווית הצפייה. התכונות והפונקציות המתוארות הן כלליות ועשויות להיות שונות מהמשאית הספציפית שברשותך.

בחר מתוך יותר מ- 650 צבעים. הכל ירוק.

חסוך זמן וכסף וחסוך ביקור נפרד אצל צבעי הרכב – פשוט דאג שתא הנהג של הוולוו שלך יסופק בצבע המועדף עליך. בחר מתוך יותר מ- 650 גווני צבע וצללים. ואם אינך מצא את האחד שאתה מחפש, אנו יכולים לערבב עבורך וירטואלית כל צבע שתחפוץ.

רוצה תצוגה מקדימה? השתמש במדמה צבעי תא הנהג להלן.

לידיעתך, צג המחשב יכול לעוות קצת את גוון הצבעים. כדי לצפות בדוגמאות צבע ממשיות, אנא בקר אצל נציג וולוו הקרוב למקום מגוריך. עליך לדעת גם שלא כל הצבעים זמינים בכל הדגמים ובכל השווקים. התמונה מציגה משאית ברמת הצביעה הגבוהה ביותר האפשרית.

מדמה הצבעים מכיל את כל הצבעים הזמינים במערכת המכירות. רבים מהצבעים המלאים זמינים גם עם שכבת ציפוי שקופה. אם לא תצליח למצוא את הצבע הרצוי, פנה לסוכן וולוו.

עצור והבט

החלט בעצמך אם וולוו FE היא משאית החלוקה היפה ביותר על הכביש. פשוט בקר אצל סוכן 'וולוו משאיות' המקומי.