וולוו משאיות

ישראל

×

חוכמת רחוב

VOLVO FE – תא הנהג

קומפקטית. מלא ביטחון. מייצגת את וולוו בגאווה. משאית Volvo FE בולטת בהשוואה למשאיות אחרות למשימות חלוקה בעיר וחלוקה אזורית. בזכות תא הנהג היעיל, הפנסים הקדמיים בחתימת צורת V ומאפייני הבטיחות המעולים, מדובר באחת המשאיות האיכותיות ביותר בקטגוריה.

חלק מהמשפחה

העיצוב האווירודינמי עם המגע המעוגל, הקווים ועיצובי הגרפיקה הבולטים והפנסים הייחודיים בצורת V. משאית Volvo FE אולי קטנה יותר אך מספקת גמישות וקלילות, שתי תכונות חשובות לתפעול בסביבה עירונית. הכירו את החברה מן המניין במשפחת המשאיות המובחרות של וולוו.

אות הצטיינות

סמל הברזל היוקרתי ממוקם כעת גבוה יותר בחזיתה של Volvo FE, קרוב יותר אל הנהג ובכך הוא ממחיש שהנהג קרוב למשתמשי דרך פגיעים. הדבר מקנה למשאית חזות נגישה יותר בעת נסיעה בתנועה עמוסה.

זרימת אוויר חופשית

העיצוב האווירודינמי, המעוגל מעט של Volvo FE מפחית את התנגדות האוויר ומשפר את ביצועי הכביש ואת החיסכון בדלק. בנוסף, תבנית הכוורת הייחודית של הסבכה הקדמית מאפשרת זרימת אוויר יעילה יותר ומקלה על קירור המנוע ותהליך טיהור גזי הפליטה.

מסיט רוח בגג

מסיט האוויר ('ספוילר') שמותקן על הגג מפחית את התנגדות האוויר. שלבו אותו עם מגן השמש ומסיתי האוויר הצדיים כדי ליהנות מתוצאות טובות עוד יותר.

קונספט של פגוש בשלושה חלקים

הפגוש החדשני של Volvo FE כולל פינות פלדה המבטיחות עמידות מצוינת במקרה של התנגשות. ואם חלק כלשהו נפגע, קל להחליפו. המשמעות היא עלויות תיקון נמוכות יותר.

בחרו את תא הנהג המושלם עבורכם

תצוגת 360° של תא הנהג מבחוץ

בחנו את תא הנהג מבחוץ באמצעות הממשק האינטראקטיבי שלפניכם. לחצו על תיבות הטקסט השונות כדי לקבל מידע נוסף על כל מאפיין. לחצו על כפתור "מסך מלא" עבור חווית צפייה משופרת. המאפיינים והיישומים המתוארים הינם כלליים ועשויים להיות שונים מן המשאית המסויימת שברשותכם.

בחרו מתוך יותר מ- 650 צבעים. הכל ירוק.

חסכו זמן וכסף וחסכו ביקור נפרד אצל צבעי הרכב – פשוט דאגו שתא הנהג של הוולוו שלכם יסופק בצבע המועדף עליכם. בחרו מתוך יותר מ-650 גווני צבע וצללים. ואם אינכם מוצאים את הצבע האחד שאתם מחפשים, אנו יכולים לערבב עבורכם וירטואלית כל צבע שתרצו.

רוצים תצוגה מקדימה? השתמשו בכלי להדמיית צבעי תא הנהג שלהלן.

לידיעתכם, צג המחשב יכול לעוות קצת את גוון הצבעים. כדי לצפות בדוגמאות צבע ממשיות, אנא בקרו אצל נציג וולוו הקרוב למקום מגוריכם. עליכם לדעת גם שלא כל הצבעים זמינים בכל הדגמים ובכל השווקים. התמונה מציגה משאית ברמת הצביעה הגבוהה ביותר האפשרית.

הכלי להדמיית צבעים מכיל את כל הצבעים הזמינים במערכת המכירות.. רבים מהצבעים המלאים זמינים גם עם שכבת ציפוי שקופה. אם לא תצליחו למצוא את הצבע הרצוי, פנו לנציג וולוו.

משאית Volvo FE שלכם

פנו אלינו לתיאום פגישה, כדי שתוכלו להחליט אם משאית Volvo FE היא המשאית היפה והמתאימה ביותר עבורכם.