משאיות

×

מותאמת לצרכים הייחודיים שלכם

השלדה של Volvo FE

Volvo FE מציעה שלדה גמישה שניתן להתאים למגוון רחב של משימות. התוצאה היא שלדה קלה, אך חזקה מספיק כדי לתמוך במטען הכבד ביותר. השלדה עמידה במיוחד. לכן, אין זה משנה מהו תחום העיסוק שלכם, תמיד תוכלו להתאים לו משאית מדגם Volvo FE.

קשיחה אך גמישה.

השלדה של Volvo FE מאפשרת התאמה לכמעט כל מבנה-על. התכנון הרבוע והשטוח מצטיין בעמידות וקשיחות כדי לאפשר ייצור מרכב ופתרונות שיספקו מנעה למשימות התובעניות ביותר – ללא קשר לסוג המנוע שתבחרו (חשמל, גז או סולר).

שלדה בהתאמה אישית

ניתן להזמין את השלדה של Volvo FE בפריסה סטנדרטית. אבל אם אתם רוצים להקל על בונה המרכבים, הזמינו אותה עם ערכת הכנה או התאימו אותה לצרכים הייחודיים שלכם.

פחות זמן אצל בונה המרכבים

הזמינו את משאית Volvo FE ובונה המרכבים יוכל להתחבר מיד להוראות המיועדות לבניית מרכבים של וולוו. בעזרת המפרטים המדויקים ושרטוטים תלת-ממדיים במערכת, ניתן יהיה להתחיל בעבודה עוד לפני שהמשאית תצא מהמפעל. כך האספקה תהיה מהירה וחסכונית יותר.

הוראות לבניית מרכבים של וולוו ❯

עבור יישומים מיוחדים

ניתן להתאים את השלדה ליישומים מיוחדים, כגון משאיות איסוף אשפה, מכליות או מנופים. רכיבים כגון מכלי דלק ו-AdBlue ממוקמים מחדש כדי לייעל את מבנה השלדה.

סרנים אחוריים

קיימים ארבעה סרנים אחוריים שונים, בתצורות שונות. טווח קיבולת המטען הוא 13 עד 23 טון.

גובה שלדה

ניתן להזמין את השלדה עם חתך מסגרת בגובה של 266 או 300 מ"מ ובעובי דופן של 7 או 8 מ"מ, בהתאם לדגם.

ארגזי כלים

התאימו למשאית Volvo FE שלכם שני ארגזי כלים נפרדים לאחסון רצועות לאבטחת מטען וציוד נוסף. נפח ארגזי הכלים הוא 55 ו-125 ליטר בהתאמה.

סרנים נגררים

באפשרותכם לבחור בין שני סוגים של סרנים נגררים – סרן קבוע עם גלגלים בודדים או כפולים או סרן עם גלגלים בודדים והיגוי הידראולי. שני התכנונים כוללים אפשרות להרמת סרן בעת נסיעה ללא מטען.

שרוול פנימי של המסגרת

משאיות עם שלושה סרנים כוללות שרוול פנימי לחיזוק האזור סביב הסרנים האחוריים.

סרנים קדמיים

סרנים קדמיים נטולי תחזוקה, עם קיבולת עומס מרבית של 7.1, 7.5, 8.0 או 9.0 טון.

מספיק אנרגיה

חשמל, גז או סולר? לרשותכם עומדות מספר אפשרויות לאחסון אנרגיה. משאיות חשמליות עם 3 או 4 ערכות סוללות שיכולות לאגור ולספק חשמל בעוצמה של 200–265 קילוואט/שעה, 6 או 8 מיכלי גז, 160 עד 630 ליטר סולר.

יש לכם שאלה?

יש לכם שאלות? מעוניינים לשוחח עם מישהו על המשאית העתידית שלכם? דברו איתנו.