וולוו משאיות

ישראל

×
השלדה הגמישה של וולוו FE

מסגרת להצלחה

Volvo FE – שלדה

למהנדסים שלנו היה חזון – שלדה גמישה שניתן יהיה להתאים אותה כמעט לכל משימה. התוצאה היא שלדה קלה, אך חזקה מספיק כדי לתמוך במשאות הכבדים ביותר. היא עמידה במיוחד. וגם מאפשרת התאמה אישית באינסוף דרכים. אז לכל ענף יש משאית וולוו FE מתאימה.

השלדה של וולוו FE - לבניית מרכבים קלה

קשיחה אך גמישה.

השלדה של וולוו FE מאפשרת התאמה לכמעט כל מבנה-על. העיצוב המרובע והשטוח, המתאפיין בעמידות ובקשיחות, מאפשר בניית מרכבים קלה ומהווה פתרון משביע רצון אפילו עבור הפעילויות התובעניות ביותר. בנוסף, מארז השלדה המשופר עבור Euro 6 פירושו שמשאיות וולוו FE אינן מושפעות מדרישות הפליטה המחמירות יותר.

פחות זמן אצל בונה המרכבים

הזמן משאית וולוו FE ובונה המרכבים יוכל להתחבר מיד להוראות המיועדות לבוני המרכבים של וולוו. בעזרת המפרטים המדויקים ושרטוטים תלת-ממדיים במערכת, ניתן יהיה להתחיל בעבודה עוד לפני שהמשאית תצא מהמפעל. כך האספקה תהיה מהירה וחסכונית יותר.

הוראות לבונה המרכבים של וולוו

הוראות לבונה המרכבים של וולוו - עוזרות לקצר את זמן האספקה
The Electronic Control System of the Volvo FE

טעינה מהירה וקלה

מערכת הבקרה האלקטרונית (ECS) יכולה לשמש לבקרת גובה מתלי האוויר באמצעות מתגים בלוח המכשירים או תיבת בקרה. כך ניתן לבצע טעינה מהירה ויעילה בכל גובה.

Choose between mechanical cab suspension or air suspension

מתלים מתוחכמים

מובטחת לך נסיעה חלקה ונעימה. בחר במתלה תא מכני, עם קפיצים סליליים ובולמי זעזועים מלפנים ומאחור. או בחר במתלה אוויר הכולל כריות אוויר מלפנים ומאחור.

Volvo FE chassis cyclist blue truck

מערכת בלימה אלקטרונית (EBS)

וולוו משאיות FE משתמשות בבלמים פניאומטיים עם דיסקות מאווררות מלפנים ומאחור. מערכת הבלמים בעלת הבקרה האלקטרונית (EBS) מספקת תגובת בלימה מהירה ובטוחה יותר ועוזרת להפחית את שחיקת הבלמים. המערכת כוללת ABS ומערכת ערבול בלמים המשתמשת בבלמים השונים של המשאית כדי לאפשר בלימה אחידה ולהפחית את השחיקה של הצמיגים והבלמים. חבילת ה-EBS המורחבת גם כוללת מאפיין של מניעת התדרדרות.

השלדה הגמישה

השלדה הגמישה

בהתאמה אישית, מוכנה מראש או במבנה סטנדרטי

ניתן להזמין את השלדה של וולוו FE בפריסה סטנדרטית. אבל אם אתה רוצה להקל על בונה המרכבים, הזמן אותה עם ערכת הכנה או התאם אותה לגמרי לצרכים הספציפיים שלך.

עבור יישומים מיוחדים

ניתן להתאים את השלדה ליישומים מיוחדים, כגון משאיות איסוף אשפה, מכליות או מנופים. רכיבים כגון מכלי דלק ו-AdBlue ממקמים מחדש כדי לייעל את מבנה השלדה.

סרנים אחוריים

קיימים ארבעה סרנים אחוריים שונים, בתצורות שונות. טווח קיבולת המטען הוא 13 עד 23 טון.

סרנים נגררים

באפשרותכם לבחור מבין שני סוגים של סרנים נגררים – סרן קבוע עם גלגלים בודדים או כפולים או סרן עם גלגלים בודדים והיגוי הידראולי. שני התכנונים כוללים אפשרות להרמת סרן בעת נסיעה ללא מטען.

גובה שלדה

ניתן להזמין את השלדה עם חתך מסגרת בגובה של 266 או 300 מ"מ ובעובי דופן של 7 או 8 מ"מ, בהתאם לדגם.

שרוול פנימי של המסגרת

משאיות עם שלושה סרנים כוללות שרוול פנימי לחיזוק האזור סביב הסרנים האחוריים.

מכלי דלק

בהתאם למפרט המשאיות ולדרישות המיוחדות שלכם, באפשרותכם לבחור מכלי דלק מפלדה או מאלומיניום בנפח של בין 160 ל-630 ליטר.

ארגזי כלים

התאימו ל-Volvo FE שלכם שני ארגזי כלים נפרדים לאחסון רצועות לאבטחת מטען וציוד נוסף. נפח הארגזים הוא 55 ו-125 ליטר בהתאמה.

מיגון תחתי צידי

ניתן להרכיב את המיגון התחתי הצידי (SUP) המחוזק והמתקפל במפעל. בעיצוב של וולוו, הוא משלב הגנה מאובטחת ונגישות קלה לטיפולים.

סרנים קדמיים

סרנים קדמיים נטולי תחזוקה, עם קיבולת עומס מרבית של 7.1, 7.5, 8.0 או 9.0 טון.

התחלת הבנייה

בקר אצל סוכן 'וולוו משאיות' המקומי כדי לדון באפשרויות ההרכבה ולתכנן את משאית וולוו FE המושלמת עבורך.