וולוו משאיות

ישראל

×

מסגרת להצלחה

Volvo FE - שלדה

למהנדסים שלנו היה חזון – שלדה גמישה שניתן יהיה להתאים אותה כמעט לכל משימה. התוצאה היא שלדה קלה, אך חזקה מספיק כדי לתמוך במשאות הכבדים ביותר. היא עמידה במיוחד וגם מאפשרת התאמה אישית באינסוף דרכים, כך שלכל ענף יש משאית וולוו FE מתאימה עבורו.

קשיחה אך גמישה.

השלדה של משאית Volvo FE מאפשרת התאמה כמעט לכל מבנה-על. העיצוב המרובע והשטוח, המתאפיין בעמידות ובקשיחות, מאפשר בניית מרכבים קלה ומהווה פתרון משביע רצון אפילו עבור הפעילויות התובעניות ביותר. בנוסף, מארז השלדה המשופר עבור Euro 6 פירושו שמשאיות Volvo FE אינן מושפעות מדרישות הפליטה המחמירות יותר.

פחות זמן אצל בונה המרכבים

הזמינו משאית Volvo FE ובונה המרכבים יוכל להתחבר מיד לממשק בניית המרכבים של וולוו. בעזרת המפרטים המדויקים ושרטוטים תלת-ממדיים במערכת, ניתן יהיה להתחיל בעבודה עוד לפני שהמשאית תצא מהמפעל. כך האספקה תהיה מהירה וחסכונית יותר.

למדו עוד על הממשק לבניית מרכבים של וולוו ❯‬‬

טעינה מהירה וקלה

מערכת הבקרה האלקטרונית (ECS) יכולה לשמש לבקרת גובה מתלי האוויר באמצעות מתגים בלוח המכשירים או תיבת בקרה. כך ניתן לבצע טעינה מהירה ויעילה בכל גובה.

מתלים מתוחכמים

מובטחת לכם נסיעה חלקה ונעימה. בחרו במתלה תא מכני, עם קפיצים סליליים ובולמי זעזועים מלפנים ומאחור, או בחרו במתלה אוויר הכולל כריות אוויר מלפנים ומאחור.

מערכת בלימה אלקטרונית

משאיות Volvo FE משתמשות בבלמים פניאומטיים עם דיסק מאוורר מלפנים ומאחור. מערכת הבלמים בעלת הבקרה האלקטרונית (EBS) מספקת תגובת בלימה מהירה ובטוחה יותר ועוזרת להפחית את שחיקת הבלמים. המערכת כוללת מערכת ABS ומערכת ערבול בלמים המשתמשת בבלמים השונים של המשאית כדי לאפשר בלימה אחידה ולהפחית את השחיקה של הצמיגים והבלמים. חבילת מערכת בלימה אלקטרונית המורחבת גם כוללת מאפיין של מניעת התדרדרות.

השלדה הגמישה

בהתאמה אישית, מוכנה מראש או במבנה סטנדרטי

ניתן להזמין את השלדה של משאית Volvo FE בפריסה סטנדרטית. אבל אם אתם מעוניינים להקל על בונה המרכבים, הזמינו אותה עם ערכת הכנה או התאימו אותה לחלוטין עבור צרכים הספציפיים שלכם.

עבור יישומים מיוחדים

ניתן להתאים את השלדה ליישומים מיוחדים, כגון משאיות איסוף אשפה, מכליות או מנופים. רכיבים כגון מכלי דלק ו-AdBlue ממקמים מחדש כדי לייעל את מבנה השלדה.

סרנים אחוריים

קיימים ארבעה סרנים אחוריים שונים, בתצורות שונות. טווח קיבולת המטען הוא 13 עד 23 טון.

סרנים נגררים

באפשרותכם לבחור מבין שני סוגים של סרנים נגררים – סרן קבוע עם גלגלים בודדים או כפולים או סרן עם גלגלים בודדים והיגוי הידראולי. שני התכנונים כוללים אפשרות להרמת סרן בעת נסיעה ללא מטען.

גובה שלדה

ניתן להזמין את השלדה עם חתך מסגרת בגובה של 266 או 300 מ"מ ובעובי דופן של 7 או 8 מ"מ, בהתאם לדגם.

שרוול פנימי של המסגרת

משאיות עם שלושה סרנים כוללות שרוול פנימי לחיזוק האזור סביב הסרנים האחוריים.

מכלי דלק

בהתאם למפרט המשאיות ולדרישות המיוחדות שלכם, באפשרותכם לבחור מכלי דלק מפלדה או מאלומיניום בנפח של בין 160 ל-630 ליטר.

ארגזי כלים

התאימו למשאית Volvo FE שלכם שני ארגזי כלים נפרדים לאחסון רצועות לאבטחת מטען וציוד נוסף. נפח הארגזים הוא 55 ו-125 ליטר בהתאמה.

מיגון תחתי צידי

ניתן להרכיב את המיגון התחתי הצידי (SUP) המחוזק והמתקפל במפעל. בעיצוב של וולוו, הוא משלב הגנה מאובטחת ונגישות קלה לטיפולים.

סרנים קדמיים

סרנים קדמיים נטולי תחזוקה, עם קיבולת עומס מרבית של 7.1, 7.5, 8.0 או 9.0 טון.

הרכיבו את המשאית שלכם

דברו עם הסוכן האזורי כדי לדון באפשרויות ההרכבה ולתכנן את משאית Volvo FE המושלמת עבורכם.