וולוו משאיות

ישראל

×

מחוץ לתא הנהג

עבודה סביב הוולוו FE

כשחלק גדול מימי העבודה מתבצע מחוץ לתא הנהג, תרצה משאית שמציעה סביבת עבודה בטוחה ויעילה סביב המשאית. התבונן מקרוב על כמה מהפתרונות שיישמנו בוולוו FE כדי להבטיח זאת.

תא הנהג עם הגישה הקלה

ללא קשר לגרסת תא הנהג שתבחר, הוולוו FE באמת מדובר בלהיכנס ולצאת כשאתה עובד סביב המשאית שלך. ככל שתעשה זאת יותר במהלך משמרת – כך תעריך אותה יותר.

גישה לציוד שלך

התקן בוולוו FE שלך שני ארגזי כלים נפרדים לאחסון רצועות אבטחת המטען וציוד אחר שדרוש לך במהלך יום העבודה מחוץ לתא הנהג. הארגז הקטן יותר הוא בנפח של 55 ליטר והגדול יותר בנפח של 125 ליטר.

הפעל את הציוד שלך

האם אתה מפעיל את הוולוו FE שלך באמצעות חשמל, גז או סולר? ללא קשר לסוג ההינע, ישנם מגוון מעבירי כוח שנועדו לספק מתח למשאבות, למנגנון הרכינה, למגבה או לכל כלי שדרוש לך כדי לבצע בהצלחה את משימותיך.

בגובה שלך

בחר במתלי אוויר אם יש צורך להתאים את המשאית לגבהים שונים. מערכת הבקרה האלקטרונית (ECS) שולטת במנגנון האיזון של מתלי האוויר באמצעות מתגים בלוח המכשירים או תיבת הבקרה. הטענת המשאית קלה ומהירה יותר, ללא קשר.

מותאמת ליישומים מיוחדים

ניתן להתאים את השלדה ליישומים מיוחדים, כגון משאיות איסוף אשפה, מכליות או מנופים. רכיבים כגון מכלי דלק ו-AdBlue ממקמים מחדש כדי לייעל את מבנה השלדה.

אפשרויות מערכת הינע

איכות האוויר ורמת הרעש מחוץ לתא הנוסעים תורמות תרומה עצומה לסביבת העבודה בו. הוולוו FE כוללת מערכת הינע המופעלת באמצעות חשמל ועל כן הן שקטות ואינן מייצרות פליטות כלשהן, או מערכת הינע המופעלת באמצעות גז המבטיחה רמת פליטות נמוכה, או מנוע דיזל בתקן Euro 6.

מערכות ההינע של וולוו FE

התאמה מושלמת לענפי ההובלה האלה

יש לכם שאלה?

הסוכנות המקומית של 'וולוו משאיות' יכולה להשיב לכל שאלה. בקר בסוכנות הרכב, התקשר או בקש מהסוכן לבוא אליך לפגישה.