משאיות

×

VOLVO FE - משאית קומפקטית ורב תכליתית

ניתן להתאים את משאית Volvo FE כמעט לכל עבודה. משלוחים בעיר, איסוף אשפה, משימות בתחום הבנייה או השירותים הציבוריים ואספקת שירותים. היא מציעה כושר העמסה גבוה ואפשרות להנעה באמצעות חשמל, גז או טכנולוגיית דיזל. המשאית והשירותים המותאמים אישית תוכננו כדי לשפר את פעילותכם העסקית. השיפור ניכר בזמינות, ביעילות ובריווחיות. משאית זו מוכנה לעבודה.

תשואה מרבית

הפיקו את המרב מהאנרגיה והדלק

עוצמה שמותאמת למשימה שלכם

למידע על מערכות ההינע של Volvo FE

עבודה בחוץ

עבודה סביב המשאית שלכם

Volvo FE נתונים עיקריים

  • טווח הספק מנוע: 250-‏350 כ"ס
  • תא נהג בארבעה גדלים
  • הנעה חשמלית, CNG ודיזל
  • ראש גורר או משאית אחודה

עיינו במפרט הטכני

מותאמת למשימות שלכם

שלדה שפותחה במיוחד לעבודה

מגוון רחב של שירותים

אפשרו לנהגים שלכם לבצע את משימותיהם באופן טוב יותר

עיינו בקטלוג כדי לקבל סקירה כוללת של משאית Volvo FE

התאמה מושלמת לענפי ההובלה הבאים

אפשרויות תא הנהג עבור Volvo FE

Volvo FE – מאפיינים עיקריים

אפשרויות מנועים

בחרו בין מערכות הנעה המופעלות באמצעות חשמל, גז או סולר. תוכלו להתאים את משאית Volvo FE למשימות שלכם – ולעמוד בתקנות המחמירות ביותר.

למידע על אפשרויות המנועים

תא נהג בעל כניסה נמוכה

ניתן להכנס ולצאת מתא הנהג בקלות דרך הדלתות המתקפלות ואף תוכלו ליהנות משדה הראייה ההיקפי ביותר שאי פעם ראיתם.

למידע על תא הנהג

כושר העמסה

השלדה של משאית Volvo FE קלה וחזקה וניתנת להתאימה לעומסים גבוהים בתצורת רכינה 6x2.

למידע על השלדה וכושר ההעמסה

שירותים התומכים בפעילות העסקית שלכם

אביזרים למשאית

התאימו את המשאית לסגנון האישי שלכם עם האביזרים של וולוו

קטלוג Volvo FE

עיינו בקטלוג משאית Volvo FE

Volvo FE – שאלות ותשובות

אם אתם עובדים בסביבה עירונית וזריזות וגמישות הן מאפיינים שחשובים לכם בדיוק כמו כושר העמסה גבוה – כדאי לבדוק את משאית Volvo FE. היא קלה לנהיגה ויכולה לשאת כמות מטען מרשימה. משאית Volvo FE היא פתרון מושלם למשלוחים, איסוף אשפה והובלות בענף הבנייה.

ניתן להזמין את המשאית עם מגוון אפשרויות הנעה לבחירה. מלבד סולר, משאית Volvo FE פועלת על דלקים חלופיים, כגון ביו-דיזל ו-HVO. בנוסף, קיים גם דגם Volvo FE CNG שניתן להפעילה באמצעות ביו-גז כדי להפחית פליטות CO₂. לבסוף, אנו מציעים גם את המשאית החשמלית Volvo FE Electric החשמלית עם אפס פליטת מזהמים, המבטיחה פעולה שקטה וטווח נסיעה של עד 200 ק"מ בתנאי עבודה טיפוסיים.

הדבר תלוי באופן התאמת השלדה וסוג המטען שאתם מעמיסים. משאית Volvo FE עם מפרט ההעמסה הגבוה ביותר שכולל מתלה דו-סרני מציעה משקל משאית כולל של 32 טון. בשילוב עם שלדה ותא נהג קלים, זהו שילוב מצויין בין משאית קומפקטית לכושר העמסה גבוה.

בוודאי. השלדה זמינה עם ראש גורר דו-סרני המתאים לגרירת נגררים כשהעדיפות היא למשקל נמוך לטובת קיבולת מטען גבוהה, מהירויות ממוצעות גבוהות יותר ונוחות ללינת לילה.

תא הנהג עם הכניסה הנמוכה של משאית Volvo FE הוא בחירה מצוינת עבור נהגים שנדרשים לבצע כניסות ויציאות רבות אל התא וממנו –כגון במקרים של איסוף אשפה או הובלת משלוחים. גובה הכניסה נמוך עד 440 מ"מ – קיימות שתי גרסאות זמינות: תא נהג אחד עם רצפת מעבר ועד ארבעה מושבים ואחד עם שני מושבים ומנהרת מנוע.

המעבר למשאית Volvo FE Electric פשוט וקל מכיוון שוולוו משאיות היא השותפה שלכם. אם תחליטו לעבור למשאית חשמלית, נוכל להציע לכם חבילה מלאה שכוללת את כל השירותים והתמיכה הדרושים שיאפשרו את המעבר להנעה חשמלית.

מגוון מנועי הדיזל שלנו מציעים הספקים של עד 350 כ"ס ומומנט נדיב של ‎1,400 ניוטון מטר‎. ואם תחליטו לבחור בהנעה חשמלית, תוכלו ליהנות מעוצמה של 300 כ"ס ומומנט מרבי שזמין תמיד באופן מיידי.

יש לכם שאלה?

יש לכם שאלות? מעוניינים לשוחח עם מישהו על המשאית העתידית שלכם? דברו איתנו.