משאיות

נצלו באופן מרבי את תכולת המטען שלכם

הרכבים הקלים של וולוו משאיות

האם כל קילוגרם של מטען נחשב? והאם אתם נמנעים תמיד מנתיבי נסיעה שכוללים תנאי שטח קשים? אם זה המצב, אתה יכולים לקבל את Volvo FM או Volvo FH עם מפרט קל משקל שמאפשר להגדיל את נפח המטען ולשפר את התפוקה שלכם. ועדיין ליהנות מפתרון תחבורתי עמיד ונוח. הסוכן האזורי שלכם ידריך אתכם לרכישת משאית קלה יותר.‏‎‎‏

עד כמה המשאית יכולה להיות קלה?

באמצעות שילוב פתרונות קלי משקל שלנו, תוכלו לקבל ראש גורר מדגם Volvo FM 4×2 במשקל עצמי של 6,000 קילוגרם או ראש גורר מדגם Volvo FH 4×2 במשקל עצמי של ‎6,600 קילוגרם. משמעות הדבר היא נפח מטען גדול יותר במסגרת מגבלות המשקל החוקיות.

פתרונות עבור משאית קלה יותר

כל הפחתת משקל קטנה עוזרת להגדיל את יכולת ההעמסה שלכם. מתלה העלה הקדמי הבודד מפחית את המשקל ב-65 ק"ג והסרן האחורי שעוצב להשגת משקל אופטימלי משמעותו הפחתת משקל של 90 ק"ג. מסגרת שלדה במשקל אופטימלי, סרן קדמי של 7.1 טון, בלמי דיסק קלים, תושבות אלומיניום ומכלי אוויר מפחיתים עוד יותר את המשקל הכולל של המשאית.

קיבולת העמסה ‎6×2

מעוניינים בקיבולת העמסה מבלי להרגיש כבדים? בחנו מקרוב את התקנת סרן הפושר ‎6×2 קל המשקל. ניתן להרים את סרן הפושר כשהוא אינו נחוץ בכדי לחסוך בצריכת דלק וההתקנה כולה קלה יותר בשיעור של עד 490 ק"ג בהשוואה להתקנת ‎6×2 רגילה.

זמין בדגמי משאיות אלו

מעוניינים לרדת קצת במשקל?

דברו איתנו על המשאיות הקלות שלנו.