משאיות

הביאו עמכם את הצוות שלכם.

תא הנוסעים של Volvo Trucks

האם הפעילות שלכם מחייבת יותר מנהג ונוסע? תא הנהג של וולוו יכול להוביל צוות של עד תשעה עובדים. כולם יכולים להיכנס ולצאת מהתא במהירות ובבטיחות. עם תא הנוסעים, אנו הופכים את המשאית לידידותית במיוחד עבור בוני מרכבים. בחן את כל הפרטים.

 

מותאמת לעבודתכם

בהתאם לצרכים שלכם, תוכלו לקבל את תא הנוסעים במגוון רחב של סידורי ישיבה. תוכלו, למשל, לקבל מושבים עבור עד תשעה לוחמי אש בכבאית אחת. שניים מקדימה, שלושה בשורה האמצעית וארבעה בשורה האחורית. אם תרצו, תוכלו לצייד את תא הנהג במחמם חניה נפרד ובמזגן אוויר עבור הצוות.

יעיל ובטוח

אנו מבינים את החשיבות שגלומה בכניסה ויציאה מהירות מהתא, באופן בטוח ככל שניתן. הדלתות נפתחות בזווית רחבה. מוטות אחיזה ומדרגות ממוקמים היטב מאפשרים כניסה ויציאה קלות. כל המושבים כוללים חגורות בטיחות, תא הצוות עבר, כמובן, את בדיקת הפגיעה בתא.

מיועדת לבניית מרכב

מבנה העל על גבי המשאית הוא ככל הנראה מורכב וזקוק לכל השטח שניתן להקצות לו. לכן, החלטנו להימנע מהפרעה לבונה המרכבים ולהקל על תהליך הבנייה. רכבים עיקריים, כגון מכלי דלק, מצברים ומערכת הטיפול לאחר הפליטה ממוקמים מתחת לתא הנהג.

מוכנה להתקנה

כדי לצמצם את זמני העבודה הכרוכים בבניית המרכב ולמנוע פירוק של לוחות פנים, התקנת מערכת החשמל כבר מוכנה, עם צמות ונקודות חיבור מוכנות מראש.

עוצמה שמיועדת לתנאי עבודה קשים

בחרו מנוע D11 או מנוע D13 ומבין מגוון רחב של הספקים. עבור משימות שמחייבות דרישות קיבולת גבוהות, עם אפשרות לזינוקי כוח של עד ‎2,000 ניוטון מטר.

תא צוות זמין בדגמי משאיות אלו

רוצים להתאים משאית לצוות שלם?

ניתן לקבל מידע נוסף אצל הסוכן האזורי שלנו.