וולוו משאיות בתחבורה החשמלית

התקדמו להנעה חשמלית

האם אתם מעוניינים לעבור לשימוש בהנעה חשמלית עבור ההובלות שלכם באזורים עירוניים – ולהפוך את הערים לשקטות ולנקיות יותר, תוך צמצום טביעת הרגל הפחמנית? וולוו משאיות תסייע לכם לבצע את המעבר באופן חלק. אנו כאן כדי לתמוך בכם בכל שלב – החל מזיהוי הצרכים שלכם ועד ליצירת פתרון מותאם אישית כדי שתוכלו להתחיל.

התאמה מרבית לצרכים שלכם

המעבר להנעה חשמלית היא השקעה לעתיד – הן מבחינה כספית והן מבחינה תדמיתית. אנחנו מתחילים תמיד בניתוח מעמיק של הצרכים שלכם כדי שנוכל להתאים עבורכם את הפתרון המלא באופן מושלם. 

 

גלו פתרונות בני קיימא

 

המשאיות

בחרו בין שני דגמי משאיות בעלות הנעה חשמלית מלאה. וולוו FL Electric הקומפקטית והזריזה ומשאית וולוו FE Electric הגדולה יותר למשימות כבדות ותובעניות יותר.

ההתאמה האידיאלית שלכם

עם וולוו משאיות, אתם מקבלים פתרון הובלה שנבנה לצרכי ההובלה המסוימים שלכם. אנו מתאימים אותה למשימות ולמסלולי הנסיעות שלכם.

הובלה בסביבה עירונית

בין אם אתם מספקים מוצרי צריכה או מובילים חומרים לבניית הערים של מחר – כעת תוכלו לעשות זאת בצורה נקייה ושקטה להפליא. הובלה שכזו תטיב עם הסביבה ועם תדמית המותג שלכם.

איסוף אשפה

אם אתם אוספים אשפה – ההתנעות והעצירות יהיו שקטות ונקיות יותר כשתעברו להנעה חשמלית. תוכלו לדאוג לצוות שלכם ולשכונה.

משאית וולוו FE Electric כוללת שלושה סרנים ומשקל משאית כולל של עד 27 טון.
וולוו FE Electric

משאית עם ‏‫שלושה סרנים במשקל רכב כולל של עד 27 טונות. אנו יכולים לספק משאיות שלמות לצורך הובלות תובעניות בעיר כמו איסוף אשפה, הובלות קלות בענף הבנייה ומשלוחים.

משאית וולוו FL Electric כוללת שני סרנים ומשקל משאית כולל של עד 16.7 טון.
וולוו FL Electric

משאית עם ‏‫שני סרנים במשקל משאית כולל של עד 16.7 טון. אנחנו יכולים לספק משאיות שלמות להובלות בסביבה עירונית כמו משלוחים ואיסוף אשפה.

התקרב ללקוחות שלך בעזרת משאית חשמלית.

משלוחים מדלת לדלת באמת

בעזרת משאית חשמלית לחלוטין, הביטוי "משלוחים מדלת לדלת" מקבל משמעות חדשה. תוכל להתקרב ללקוחות שלך ולדאוג לנהגים שלך.

ללכת עד הסוף

צמצמו את הלוגיסטיקה והיפתחו אל אפשרויות של תהליכי עבודה חדשים ויעילים. עם רמות רעש נמוכות וללא פליטות מזהמים, תוכלו לאסוף ולספק מוצרים במקומות שמשאיות רגילות לא יכולות להגיע אליהם. תוכל להיכנס לאזורים סביבתיים ולצאת מהם. תוכלו אף להכנס ישירות אל תוך המחסנים מבלי להשאר בחוץ.

להציג את הקיימות שלכם

כשאתם מספקים מוצרים, אתם גם מייצגים מותג. כולם יודעים שלהובלות יש השפעה על הסביבה. נצלו את ההזדמנות להראות לעולם שהחברה שלכם מתייחסת ברצינות לקיימות, בכל שלב בשרשרת האספקה. האם אתם מוכנים לנקוט עמדה?

מה הפתרון?

השתמשו בוולוו FL Electric הזריזה והפשוטה או השתמשו בוולוו FE Electric הגדולה יותר עם קיבולת העמסה גדולה יותר ומערכת העברת כוח עוצמתית יותר. ללא קשר למשימות ולמסלולי הנסיעות שלכם, אנו נמצא את הפתרון האופטימלי שיעזור לנהגים שלכם לבצע עבודה טובה עוד יותר.

משאיות חשמליות הן אידיאליות לאזורי מגורים וסביבות עירוניות.

תרומה לקיימות

המעבר להנעה חשמלית פירושו נהיגה שקטה ונקייה יותר. זהו יתרון גדול אם אתם פועלים באזורי מגורים וסביבות עירוניות. עם משאיות וולוו FE Electric ו-FL Electric אתם מקבלים את הכול באריזה אחת.

אידיאלית לעצירה ולנסיעה

בהשוואה למשאית המסורתית, המשאית החשמלית שקטה מאוד, הן בנהיגה והן בעצירה. מנוע חשמלי מספק גם את המומנט המרבי באופן מיידי, ומעניק הספק חלק שאינו מורגש. זהו פתרון אידיאלי לנהיגה עם עצירות מרובות שלרוב מבצעים בהובלות בסביבות עירוניות.

סביבת עבודה טובה יותר

תוכלו לחוות הבדל גדול – גם בתא הנהג וגם בעבודה מסביב למשאית. רמות הרעש והרעידות בתא הנהג נמוכות בהרבה. הנהיגה חלקה ורגועה באמת. התפעול השקט יותר והאוויר הנקי משפרים את הסביבה עבור צוות העובדים ועבור האנשים ברחוב.

שקט יותר בכל מקום

המעבר להנעה חשמלית פירושו גם משאיות שקטות יותר. רמת הרעש של הנסיעה מהמשאית החשמלית שלנו נמוכה ב-10 דציבלים ממשאית רגילה. לאוזן האנושית, זה נשמע כאילו רמת הרעש פחתה בחצי. ובזמן עצירה, כמעט ולא ניתן למדוד את הרעש. דמיינו כיצד ההנעה החשמלית משפיעה על סביבת העבודה ורמת הרעש בערים.

תמיכה לאורך כל הדרך

חברת וולוו משאיות תתמוך בך כל הדרך בעת המעבר לניידות חשמלית.

המעבר להנעה חשמלית הוא יותר מרכישת משאיות חדשות. הכול מתחיל בניתוח של מה שאתם רוצים להשיג.

הכנה מוקדמת

מהן המשימות ומהם הצרכים שלכם? אלו מוצרים אתם מובילים ולאלו מרחקים? מה לגבי דרישות הקיבולת ומספר העצירות? לאן תיסעו ומתי? כמה מפורט תכנון המסלול שלכם? האם יש תחנות טעינה לאורך מסלולי הנסיעה שלכם? אנו לוקחים בחשבון את כל הנתונים כדי שנוכל להציג את הפתרון הטוב ביותר.

התאמה אישית של המשאיות

לאחר שנקבל את התשובות, נוכל להכין פתרון עבור הצרכים שלכם. כיצד נוכל להתאים את הצרכים שלכם לקיבולת ההעמסה והטווח התפעולי כדי למקסם את היעילות בעבודתכם?

טעינה

החשש מטווח הנסיעה ואפשרויות טעינה זמינות הוא ככל הנראה אחת מדאגותיכם בעת המעבר להנעה חשמלית. במשאית קיים מטען AC וכבל טעינה כלול, שיאפשרו טעינה במהלך הלילה. טעינה מהירה יותר דורשת תחנת טעינה חיצונית. חברת וולוו משאיות משתפת פעולה עם ספקים של תחנות טעינה כדי לתמוך בכם ולספק תשתית טעינה שמתאימה לצרכים שלכם.

שירות

משאיות חשמליות דורשות טיפולים שונים ובתדירות נמוכה ממשאיות רגילות. אין צורך בהחלפת שמן מנוע תכופה, למשל. אבל יש פונקציות אחרות שדורשות בדיקה וטיפול. טכנאי השירות שהוקצו במרכזי השירות של 'וולוו משאיות' מיומנים לטפל במשאיות החשמליות שלכם.

התקדמות

ברגע שהחלטתם לעבור להנעה חשמלית, קל יותר לבצע את השלבים הבאים. אנחנו כאן כדי לתמוך בכם בקבלת הפתרונות הנכונים.

שאלות נפוצות בנושא ניידות חשמלית בוולוו

ראשית, הן לא פולטות גזים. המשמעות היא שאתה יכול למעשה לשפר את איכות האוויר אם תבחר במשאית חשמלית במקום במשאית עם מנועי בעירה. שנית, הן שקטות יותר. רמות הרעש הן בעיה הולכת וגוברת באזורים עירוניים ומשאיות חשמליות תורמות לערים שקטות יותר. לבסוף, קל לנהוג במשאית חשמלית בהובלות שגרתיות בסביבות עירוניות עם התנעות ועצירות מרובות.

אנו מתאימים כל משאית חשמלית למטרת ההובלה והמסלולים הספציפיים שלה. קיבולת הסוללה מותאמת באופן מיטבי כך שתוכל להטעין את המשאית כשאינך זקוק לה – ויש לך גישה למשאית טעונה כשתזדקק לה. וולוו FL Electric מציעה טווח נסיעה מרבי של 300 ק"מ בהובלת חלוקה.

כן, הן יכולות. מכיוון שהן לא פולטות גזים, ניתן לפעול במסופים פנימיים ובאזורים עירוניים עם תקנות לאפס פליטת מזהמים. ומכיוון שהן שקטות יותר, הן יכולות לפעול גם מחוץ לשעות העומס, כאשר רמת הרעש המותרת מוגבלת.

קל מאוד. מאחורי ההגה, יש לך גישה למומנט גבוה ולעוצמה חלקה ישר מההתחלה. היא אידיאלית להובלות עם התנעות ועצירות מרובות. רמות רעש ורעידות נמוכות פירושן סביבה עבודה טובה.

כן, יש מגבלות. המשאיות החשמליות שלנו מיועדות לשימוש בסביבה עירונית שבה ניתן לחזות מחזורי הובלה – למשל משלוחים, איסוף אשפה והובלות קלות לענף הבנייה.

Related News

ניידות חשמלית נוחה ופשוטה. המשאיות החשמליות כבר כאן.

בשוק יש עניין רב במשאיות חשמליות, וקיימים סקרנים רבים שרוצים להבין יותר טוב את האפשרויות של הטכנולוגיה החשמלית החדשה והשימושים המעשיים שלה במסגרת ניהול העסקים היומיומי. המעבר לניידות חשמלית יהפוך את הובלת המטען לשקטה, נקייה ואקולוגית יותר. המעבר ...

האם יהיה צורך במשאיות בערים של עולם המחר?

תהליך העיור צובר תאוצה, ערים גדלות יותר ויותר ברחבי העולם והצורך בהובלה הולך ומתגבר. באותה העת, זיהום האוויר ועומסי התנועה הולכים ומחמירים. הצורך במערכות הובלה נקיות ויעילות יותר הוא מובן מאליו. השאלה היא: האם בערים של עולם המחר יהיה מקום למשאיות?...

קיימות היא המפתח לגטבורג של העתיד

לגטבורג, עיר הבית של וולוו משאיות, יש שאיפות מרחיקות לכת בתחום הקיימות. ראה מה מנהל רשות התכנון העירונית, Henrik Kant, מספר לגבי התוכניות של הרשות, האתגרים וההזדמנויות. בנוסף, הכר את התפקיד המיועד של ההובלה החשמלית בעיר האקולוגית של העתיד....

Related News

משאית חשמלית ראשונה מגיעה לגטבורג

לגטבורג, עיר הבית של וולוו משאיות, יש שאיפות מרחיקות לכת מבחינת קיימות. השנה העיר מקבלת את המשאית הראשונה שלה שהיא חשמלית לחלוטין - צעד קטן אבל חשוב לקראת המעבר של כל ההובלה המסחרית בעיר למערכת חשמלית. אבל מה היה התהליך שהתרחש מאחורי הקלעים כדי לאפשר ...

ככל שהקיבולת גדולה יותר, הסוללה טובה יותר, נכון?

לאיזה מרחק אפשר לנסוע לפני שיהיה צורך לטעון את הסוללות? חלק גדול מהשאלות הנפוצות ביותר לגבי כלי רכב חשמליים קשורות לטווח שלהם. תמיד עדיף מרחק גדול יותר, נכון?...

סוללות - עד כמה הן באמת מתאימות מבחינה אקולוגית?

כלי רכב חשמליים הם שקטים יותר, יעילים יותר מבחינת ניצול אנרגיה ונקיים יותר מכלי רכב המופעלים באמצעות דלק. עם זאת, ישנן כמה שאלות בנוגע לסוללות שלהן. עד כמה סוללות ליתיום-יון הן ברות-קיימא וידידותיות לסביבה, אם בוחנים את התמונה המלאה? מנהל הסביבה ...

השלב הבא

אנו זמינים לסייע לכם ולהתאים עבורכם פתרונות הובלה בהנעה חשמלית מלאה.

צרו איתנו קשר