משאיות

צמצמו את טביעת הרגל הסביבתית בעזרת משאיות המופעלות בגז

האם אתם מעוניינים להשיג טביעת רגל סביבתית קטנה יותר ועלויות דלק נמוכות יותר עבור משימות ההובלה שלכם? בחנו מקרוב את המשאיות שלנו המופעלות באמצעות גז. הן זמינות עבור כל משימה, החל מאיסוף אשפה ואספקת סחורה וכלה בהובלות אזוריות והובלות תובעניות למרחקים ארוכים. והן מסופקות בגרסאות שמאפשרות תדלוק בגז טבעי נוזלי (LNG) או בגז טבעי דחוס (CNG) – שניהם תוצרים של גז טבעי וביו-גז, בהתאם לזמינות. עם אספקת דלק טובה ברחבי העולם ואפשרות להפחית את פליטות ה-CO2 שלכם בשיעור של 20-100%***, הן מציעות מעבר חלק לתחבורה עם קיימות סביבתית.

המשאיות שלנו המופעלות באמצעות גז טבעי נוזלי ודחוס

עבור הובלות עירוניות, כגון איסוף אשפה ואספקת סחורה, תוכלו לבחור בוולוו FE CNG הקלה והרב-תכליתית, המציעה טווח נסיעה של עד 400 ק"מ באמצעות גז טבעי דחוס (CNG) או ביו-גז. עבור הובלות אזוריות והובלות למרחקים ארוכות, תוכלו לבחור בוולוו FM LNG ובוולוו FH LNG, עם טווח נסיעה של עד 1,000 ק"מ, ביצועים גבוהים באמצעות גז טבעי נוזלי (LNG) או ביו-גז.

מה זה CNG?

CNG הוא גז טבעי או ביו-גז הדחוס בלחץ גבוה ומאוחסן במכלים במשאית. המשאיות שלנו המופעלות באמצעות גז טבעי דחוס (CNG) מציעות מספיק כוח, מומנט וטווח נסיעה כדי שתוכלו להתמודד עם משימות ההובלה ואיסוף האשפה התובעניות ביותר. בעת שימוש בביו-גז דחוס, פליטות ה-CO2 מופחתות בשיעור של עד 70%**.

מה זה LNG?

LNG הוא גז טבעי או ביו-גז שהומר לנוזל באמצעות הורדת הטמפרטורה שלו. כשהגז מומר לנוזל, נפחו פוחת ולכן ניתן למלא מספיק דלק שמאפשר ביצוע של הובלות למרחקים ארוכות. רשת תחנות הדלק המאפשרות מילוי גז טבעי נוזלי נתמכת על ידי האיחוד האירופי וגדלה בכל רחבי אירופה. המשמעות היא שגז טבעי נוזלי מגלם פוטנציאל עצום להוות תחליף לסולר כדלק עבור משאיות. המשאיות שלנו המופעלות באמצעות גז טבעי נוזלי שעושות שימוש בגז טבעי במבוסס מאובנים, מפחיתות את פליטת ה-2CO בשיעור של 20%* בהשוואה לסולר. וכשמפעילים אותן באמצעות ביו-גז, פליטת ה-2CO פוחתת בשיעור של 100%***.

* נתון זה נתון זה מתייחס לפליטות המזהמים מהרכב בנסיעות ארוכות, מה שמכונה 'מהמכל לגלגל', בהשוואה למשאית המשתמשת בדיזל עם תקן אירופאי.

***נתון זה מתייחס לפליטות המזהמים מהרכב בנסיעות ארוכות, מה שמכונה 'מהמכל לגלגל', ביו-גז יחד עם HVO, בהשוואה למשאית המשתמשת בדיזל עם תקן אירופאי.

מעוניינים במשאית המופעלת באמצעות גז?