משאיות

חשבו את טביעת הרגל הסביבתית שלכם

דאגה לסביבה היא אחד מערכי הליבה שלנו ואנו רוצים לעזור לכם לבצע את הבחירות הנכונות באמצעות הענקת נקודת מבט מקיפה על ההשפעה הסביבתית שלכם. אנו גאים להציג את העובדות הגלומות בהשפעת מחזור החיים המלא – זוהי הדרך בה אנו נוטלים אחריות.

מדוע עלי לחשב את טביעת הרגל הסביבתית שלי?

אם אתם מתעניינים בתחבורה בת-קיימא, אתם ודאי יודעים שטביעת הרגל הסביבתית הכוללת של המשאיות שלכם אינה מוגבלת לפליטות CO2 הנובעות מהפעלתן. בנוסף לכך, יהיה עליכם להביא בחשבון הכל: החל ממיצוי חומרי גלם ומשאבים אחרים המשמשים בייצור וכלה בפליטות ממיחזור.

השתמשו במחשבון שלנו כשתתכננו את צי המשאיות העתידי שלכם. תוכלו לקבל תצוגה מקיפה של האופן בו בחירות שונות יכולות לשנות את טביעת הרגל הסביבתית שלכם ואף להשוות בקלות בין החלופות העומדות לרשותכם. למדו מה ההבדל בין משאית חשמלית של וולוו למשאית שמונעת בגז או בסולר במסגרת צי הרכבים שלכם – התבססו על הקילומטראז' ותמהיל האנרגיה שתזינו. אם קיימות חשובה ללקוחותיכם, המחשבון יוכל לספק חיווי ברור לגבי האופן שבו המשאיות שלכם ממזערות את טביעת הרגל הסביבתית בשרשרת האספקה שלהם. ואתם תוכל לזכות בעסקאות נוספות.

ההשפעה הסביבתית מנותחת בשלושה תחומים

ייצור

חישוב זה כולל את כל הייצור, אפילו כריית חומרי הגלם, הובלת החומרים והרכבה.

שימוש

החלק הזה מכסה את ההשפעה הסביבתית שיש למחזור חיי השירות של משאית, לרבות ייצור דלקים, צריכת דלק ושירות.‬

סיום החיים

החישובים הללו כוללים פליטות של תהליכי מיחזור, פסולת ונקודות זכות בשל קיום תהליכי מיחזור

וולוו משאיות מתגאה בכך שהיא יכולה לדעת את ההשפעה המלאה של מחזור החיים. כך אנחנו יכולים לקבל עלינו אחריות.

כיצד אנחנו מחשבים?

מטרת המחשבון היא לעזור לfo לחשב את פליטות ה-CO2 מהמשאית שלכם. החישובים מבוססים על מחקר מקיף ובדיקות של משאיות. הערכת מחזור חיי השירות בוצעה כדי ליצור קו בסיס. הן כוללות ייצור חומרים, החל משלב הכרייה של חומרי הגלם וכלה בייצור המוצרים הסיפיים המשמשים הן במפעלי הספקים שלנו והן במפעלי הייצור שלנו באירופה.

התחזוקה כלולה גם היא כמיחזור החומרים, הובלה בין מפעלים, ייצור דלק ופליטות מזהמים מן המשאית. בשלב הגריטה, מוענקות נקודות זכות בשל הימנעות מייצור של מתכת חדשה לטובת ייצור המוצר הבא.

יש לכם שאלה?

הנציג האזורי של וולוו משאיות יכול להשיב לכל שאלה. התקשרו אלינו או שלחו הודעה ונשוב אליכם בהקדם.