משאיות

×

הכירו את המשאיות החשמליות שלנו

אנו יודעים כי חברות הובלה רבות פועלות ללא ליאות כדי להפחית את טביעת הרגל הסביבתית שלהן, לשפר את סביבת העבודה עבור הנהגים ולתרום את חלקן כדי להפוך ערים לשקטות ונקיות יותר. אנו רוצים לתמוך במסע זה עם מגוון המשאיות החשמליות והפתרונות שלנו שיעזרו להפוך לחשמליים לגמרי.

ישר מההתחלה

המעבר לפעילות מבוססת חשמל מהווה השקעה בעתיד. אם אתם מעוניינים להפוך את הפעילות שלכם לחשמלית, אנו תמיד מתחילים בניתוח יסודי של הצרכים שלכם כדי שנוכל להתאים עבורכם פתרון תחבורה מושלם שיתאים לדרישות התפעוליות שלכם.

היתרונות 

אפס פליטות מזהמים ורמת רעש נמוכה יותר פותחים בפניכם אפשרויות לאסוף ולספק סחורה באזורים שאליהם רוב המשאיות הרגילות אינן יכולות להגיע. רמות רעש נמוכות יותר יכולות ליצור הזדמנויות לביצוע מגוון רחב של משימות הובלה בשעות השיא. יתרון זה משפר את יכולת ניצול השטח בערים צפופות לאורך זמן.

בשימוש יומיומי

המשאיות החשמליות שלנו שקטות מאוד בהשוואה למשאיות מסורתיות, הן בעת נסיעה והן במצב עצירה. רמות הרעש והרעידות בתא הנוסעים הרבה יותר נמוכות, כך גם בעת עבודה סביב המשאית. בנוסף לכך, המנוע החשמלי מספק עוצמה באופן חלק ויעיל מאוד. זהו פתרון מושלם עבור משימות הובלה עירונית טיפוסיות שמחייבות עצירות רבות.

דגמי המשאיות החשמליות שלנו

עיינו בקטלוג המשאיות האינטראקטיבי שלנו כדי לקבל סקירה מלאה של מגוון המשאיות החשמליות שלנו

או הורידו אותו מכאן

מאמרים קשורים

יש לכם שאלה?

הסוכן האזורי שלנו יכול להשיב לכל שאלה.