שירות מותאם ופרטני עם מגע אישי

מותאם במיוחד למשאית שלך

תנאי תפעול קשים מביאים לשחיקה גבוהה יותר. קילומטראז' נמוך פירושו פחות תחזוקה. לכן, מה שמתאים למשאית אחת לא מתאים בהכרח למשאית שלך. אנחנו נבחן את הצרכים שלך, צורת השימוש וההתנהלות העסקית, ונפתח לוח זמנים אישי לטיפולים כדי לוודא שהמשאית שלך מקבלת בדיוק את השירות הדרוש – לא פחות ולא יותר.

חוזה הזהב

פחות טרחה ודאגות בשבילך

הודות לתכנון שגרת הטיפולים, תוכל לדעת מראש מה המועדים שנקבעו לתיקונים. חוזה שירות מציע אפילו יותר. חוזי השירות שלנו - כחול, כסף וזהב - מטפלים בכל מה שנדרש, החל מתחזוקה מונעת וכלה בכל תיקוני המשאית, ומעניקים לך שליטה מלאה בעלויות. וחוזה הזהב של וולוו עבור וולוו FM או וולוו FH מעניק לך לא פחות מ-100% זמינות,

עיין בחוזה הזהב במלוא תפארתו

תכנון שגרת טיפולים – איך זה עובד

שלב 1: הזנת נתונים
תכנון שגרת הטיפולים שלך בחינם מתחיל בהזנת המפרטים המדויקים, אופן השימוש והקילומטראז' השנתי של המשאית שלך, וכן פרטים לגבי הפעילות העסקית שלך, לתוך המערכת שלנו. 

שלב 2: זיהוי התכנית הדרושה
לאחר שנבדוק איך מרווחי זמן שונים בין טיפולים עשויים להשפיע על הזמינות של המשאית שלך, נקבע מהי רמת התחזוקה המושלמת.

שלב 3: התכנון
אנחנו משתמשים בנתונים שלך כדי ליצור תוכנית אישית של שגרת טיפולים, המגדירה מתי המשאית שלך זקוקה לשירות ואיזה חלק בדיוק דורש טיפול, כדי שתמיד תדע למה לצפות.

שלב 4: מתן השירות
כאשר מתקרב המועד של טיפול מתוכנן, אנחנו יוצרים אתך קשר זמן רב מראש כדי לאפשר תכנון פשוט של תפעול הצי שלך. 

שלב 5: ביצוע שיפורים
בכל פעם שהמשאית שלך נמצאת במוסך, אנחנו בודקים מה דרוש לה וממטבים את תוכנית השירות כדי שתמיד תפיק את המרב מביצועי המשאית או הצי שלך.

מצא את היבואן המקומי שלך

בוא לעבוד איתנו על התכנית שלך

הסוכן של 'וולוו משאיות' יארגן את תכנון שגרת הטיפולים שלך ללא תשלום - וישיב על כל שאלה שיש לך בנושא השירות.

מצא את היבואן המקומי שלך