שירות הדרכים של וולוו

זמינות נמצאת במרחק של שיחה אחת

בכל מקום שבו אתה נמצא – או באמצע הלילה – אנחנו עומדים תמיד לרשותך. זקוק לסיוע כדי לעמוד בלוח הזמנים? אל דאגה! מרכז הזמינות הבינלאומי שלנו נמצא במרחק שיחה אחת.

מה כלול?

מרכז זמינות בינלאומי

מרכז הזמינות הבינלאומי שלנו זמין תמיד כדי לטפל במקרה שלך – מההתחלה ועד הסוף. מיד תתחבר לאחד ממתאמי הזמינות המנוסים שלנו, הדובר את שפתך וכן את שפת המדינה שבה אתה נמצא. כך אין סיכוי לאי-הבנות עקב קשיי שפה כשאתה נמצא בחו"ל.
 

סיוע מסביב לשעון

אתה יכול לסמוך תמיד על התמיכה של צוות שירות הדרכים של וולוו, הכולל מתאמי זמינות מנוסים, מכונאים מיומנים ורשת נרחבת של מוסכי 'וולוו משאיות'. יחד הם יוודאו שתישאר על הכביש כל הזמן. משום שהם מכירים את המוצרים ואת שיטות השירות שלנו לעומק ומשתמשים רק בחלקי חילוף מקוריים של וולוו, המכונאים שלנו גם מוודאים שמשאית הוולוו שלך תישאר משאית וולוו.
 

גרירה ותיקונים מיוחדים

אם לא ניתן לנסוע ברכב, מתאם הזמינות שלנו יזמין גרר למוסך 'וולוו משאיות' המתאים הקרוב יותר. בנוסף לתיקון משאית וולוו, שירות הדרכים של וולוו גם תומך בתיקוני צמיגים, בתיקוני גרורים, בתיקוני משטחי הרמה וביחידות קירור.

שירות השכרה

אם לא ניתן לתקן את הרכב או הגרור בזמן כדי לעמוד בלוח הזמנים שלך, מתאם הזמינות יעזור לך למצוא פתרון מושכר.
 

סיוע כספי ומשפטי  

אם תיתקל בהוצאות בלתי צפויות, שירות הדרכים של וולוו יכול לסדר סיוע כלכלי לעת חירום. אם אתה נתקל בקשיים מול הרשויות המקומיות, מתאם הזמינות יכול גם לספק לך סיוע משפטי.
 

סיוע בסידורי נסיעה ולינה

אם אתה זקוק לסיוע מבחינת תיאום נסיעות ולינה, שירות הדרכים של וולוו עומד לרשותך.

איך היא פועלת?

לחצן VAS

1. התקשר אלינו או לחץ על הלחצן

חפש את מספר הטלפון של שירות הדרכים של וולוו בחלק האחורי של תיקייה זו – או שפשוט לחץ על לחצן VAS On Call הממוקם ליד ההגה במשאית וולוו FH, וולוו FH16 או וולוו FM (דגמי 2012 ואילך). כך העזרה תגיע מהר עוד יותר הואיל ומזהה השלדה שלך, המיקום הנוכחי שלך וקודי התקלה האפשריים יישלחו באופן אוטומטי למרכז הזמינות.

מרכז הזמינות של VAS

2. פנה למרכז הזמינות הבינלאומי שלנו

מיד תתחבר לאחד ממתאמי הזמינות שלנו הדובר את שפתך – וכן את שפת המדינה שבה אתה נמצא. מתאמי הזמינות שלנו יטפלו במקרה שלך עד לסיומו וימשיכו ליידע אותך לגבי התקדמות הטיפול לכל אורך הדרך.

מגישים לך עזרה

3. אנחנו מזמינים סיוע

מתאמי הזמינות שלנו יוודאו שמכונאי מוסמך יגיע כדי לעזור לך. אם לא ניתן להגיש סיוע במקום שבו אתה נמצא, או שהדבר אסור, תתואם לך פגישת טיפול או שיוזמן גרר למוסך 'וולוו משאיות' המתאים הקרוב ביותר.

הבעיה נפתרה

4. חזרה לכביש

תחזור לכביש תוך זמן קצר מבלי לחרוג מהתקציב שלך. מרכז הזמינות הבינלאומי שלנו מאמת תמיד את כיסוי הסיוע וחוזה השירות שלך לפני שננקטת פעולה כלשהי. 

VT

לשירות וסיוע בדרכים

התקשרו אלינו 24/7:
077-9968454

לפניות בנושאים אחרים