חלפים שעובדים קשה יותר

חלפי וולוו מקוריים לא רק מבטיחים איכות. הם מתוכננים לפי המפרטים שלנו ומיוצרים על פי התקנים המחמירים ביותר. בנוסף, הם עוברים בדיקות קפדניות. הם מתאימים בצורה מושלמת. ובנוסף, הם מעניקים לך את שלוות הנפש שמגיעה לך. 

החלפים הדרושים שלך נמצאים תמיד בקרבת מקום

החלק הנכון. במקום הנכון. בזמן הנכון

הודות לרשת מוסכים ב-140 שווקים ברחבי העולם, לעולם לא תהיה במרחק גדול מדי מהחלפים והשירותים שיחזירו אותך לנסיעה תקינה. בנוסף, מערכות הלוגיסטיקה המתקדמות שלנו יוודאו שנוכל למצוא את חלק החילוף הדרוש לך ולהעביר אותו אליך, ביעילות המפורסמת של וולוו.

הזמינות שלך נמצאת בעדיפות עליונה

הבטחת הייצור שלנו ל-15 שנים

לא משנה באיזו משאית של וולוו אתה נוהג או מתי רכשת אותה, הזמינות שלך נמצאת בעדיפות עליונה אצלנו. זו הסיבה שאנחנו ממשיכים לייצר ולספק את כל החלפים החיוניים במשך 15 שנה לפחות אחרי הפסקת הייצור של הדגם.

מצא את החלפים הדרושים לך - מתוך מבחר של יותר מ-100,000

איתור חלק החילוף המושלם

אנחנו מייצרים ומספקים יתר מ-100,000 חלפי וולוו מקוריים. קטלוג החלפים שלנו מאפשר לך למצוא בקלות את מה שדרוש לך.

עיון בחוברת החלפים

חלפי וולוו מקוריים - שנתיים ללא דאגות

החלפים שלנו מקוריים. אנחנו כל כך בטוחים לגבי האיכות שלהם, שאנו מספקים איתם אחריות לשנתיים על חלקים מורכבים. 

אם חלק החילוף מתקלקל במהלך השנתיים הראשונות עקב פגם המכוסה במסגרת האחריות אנחנו נדאג לתיקון או להחלפת החלק.

האחריות המלאה לשנתיים על חלקים מורכבים, שניתנת לחלפי וולוו מקוריים, חלה כאשר ההתקנה מבוצעת על ידי מוסך וולוו מורשה. היא כוללת תיקון או החלפה של חלקים. ואפילו נזקים שנגרמו כתוצאה מהתקלה בחלק.

חלפי וולוו משופצים

חלפי וולוו משוקמים הם חלפי וולוו מקוריים, המיוצרים מחדש כך שיגיעו במצב המקורי, ומוצעים במחירים כדאיים. הסטנדרטים לאיכות עבור חלקי החילוף שלנו זהים, בין אם מדובר בחלק חילוף משוקם או חדש לגמרי. בנוסף, תקבל בדיוק את אותה אחריות.

אנו מציעים את מגוון חלקי החילוף הרחב ביותר בשוק. תוכל למצוא כאן כל דבר החל ממדחסי אוויר, יחידות בקרה וערכות מצמדים וכלה במנועים, תיבות הילוכים, מגדשים וטכוגרפים – כל זאת במחיר משתלם ובאיכות מובטחת.

VT

כל החלקים במקום הנכון

חלפי וולוו מקוריים, שירות מידי מומחים וטכנאים שדואגים שהכל יותקן כמו שצריך מהרגע הראשון. הכל מתחיל אצל הסוכן המקומי של 'וולוו משאיות'.

מצא את היבואן המקומי שלך