המומחים למשאיות וולוו משתמשים רק בחלפים מקוריים של וולוו

שירות מעולה

לשירות שאנו מעניקים למשאית וולוו שלך אין מתחרים. כשאתה נמצא בידיים שלנו, תוכל להיות בטוח שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר. בלי קיצורי דרך. בלי הפתעות. הטכנאים שלנו הם מומחים מוסמכים. הם מצוידים בערכה מלאה של כלים מקצועיים ובכל מערכות האבחון ומסדי הנתונים הדרושים. בנוסף, הם משתמשים אך ורק בחלפי וולוו מקוריים. וכאשר ההתקנה מבוצעת על ידי מוסך וולוו מורשה, ניתנת לחלפים אחריות מלאה לשנתיים על חלקים מורכבים. עם וולוו, תוכל להיות סמוך ובטוח שהמשאית והעסק שלך מקבלים את השירות המגיע להם.

למידע נוסף על החלפים המקוריים של וולוו
תכנון של תחזוקה מונעת הוא הדרך הטובה ביותר להגדיל את זמינות המשאית

תחזוקה מונעת

תחזוקה מונעת היא הדרך הטובה ביותר למנוע השבתות לא מתוכננות. כאשר אנחנו מעניקים שירות, אנו מחליפים מסננים וחומרי סיכה ומבצעים קשת שלמה של התאמות ובדיקות לתיקון בעיות קלות, לפני שיהפכו לבעיות חמורות ויקרות הרבה יותר.

למידע נוסף על הסכמי השירות שלנו
אנחנו מייעצים לך במטרה לפתח תוכנית שגרת טיפולים שמתאימה לצרכים שלך

התכנית האישית שלך

אנחנו לא רק מאמינים בתחזוקה מונעת - אנחנו מאמינים שיש להתאים אותה במיוחד למשאית או לפעילות העסקית שלך. הירשם לתכנית שגרת הטיפולים ללא תשלום. כל מה שנדרש הוא ייעוץ קצר כדי לקבוע מהי רמת התחזוקה המושלמת בשבילך, וליצור לוח זמנים לטיפולים העונה במדויק על הדרישות שלך. כך תוכל לדעת מראש מתי המשאית שלך אמורה להיות במוסך, ומה יהיו העלויות.

VT

הצעה מקורית

קבע פגישה עם נציג 'וולוו משאיות' כדי ללמוד עוד על שירות וולוו המקורי, וכיצד הוא יכול לעזור לעסק שלך.

צור איתנו קשר