איכות. עמידות. אמינות. ביצועים.

חלפים מקוריים של וולוו מיוצרים כדי לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של וולוו.

איכות החלפים שלנו זהה לזו של חלקי המשאיות שלנו, הואיל ומדובר באותם חלקים שבאמצעותם אנחנו בונים את המשאיות שלנו. כך שכאשר אתה זקוק לחלק חילוף, אנחנו משתמשים אך ורק בחלפי וולוו מקוריים.

החלפים המקוריים של וולוו שומרים על יעילות גבוהה של צריכת הדלק במשאית שלך, ובמקביל - מפחיתים את רמת הפליטות. בזכות החלפים המשאית ממשיכה לתפקד ביעילות גבוהה, יום אחרי יום. במילים פשוטות, החלפים המקוריים מעניקים לך זמינות שלא ניתן לקבל עם חלפים אחרים.

משאיות וולוו FMX בעבודה קשה בשטח

חלפים שעובדים קשה יותר

חלפי וולוו מקוריים הינם בעלי איכות מובטחת ומתוכננים לפי המפרטים שלנו ומיוצרים על פי התקנים המחמירים ביותר. החלפים שלנו עוברים בדיקות מעבדה קפדניות ביותר ולאחר מכן נבדקים בנהיגה בתנאי שטח מגוונים ביותר, החל מסביבה מושלגת וקפואה ועד לתנאי החום הקשים במדבר. החלפים המקוריים שלנו תמיד מתאימים בצורה מושלמת לרכיבים אחרים ומבטיחים אפשרות לתחזוקה ברמה הגבוהה ביותר.

קטלוג חלפים מקוריים

החלק הנכון. במקום הנכון. בזמן הנכון

הודות למרכזי השירות הפרוסים ברחבי הארץ, לעולם לא תהיה במרחק גדול מדי מהחלפים והשירותים שיחזירו אותך לנסיעה תקינה. בנוסף, מערכות הלוגיסטיקה המתקדמות שלנו יוודאו שנוכל למצוא את חלק החילוף הדרוש לך ולהעביר אותו אליך, ביעילות המפורסמת של וולוו.

הזמינות שלך נמצאת בעדיפות עליונה

הבטחת הייצור שלנו ל-15 שנים

לא משנה באיזו משאית של וולוו אתה נוהג או מתי רכשת אותה, הזמינות שלך נמצאת בעדיפות עליונה אצלנו. זו הסיבה שאנחנו ממשיכים לייצר ולספק את כל החלפים החיוניים במשך 15 שנה לפחות אחרי הפסקת הייצור של הדגם.

קופסה כחולה של חלפים מקוריים של וולוו

שנתיים ללא דאגות

החלפים שלנו מקוריים. אנחנו כל כך בטוחים לגבי האיכות שלהם, שאנו מספקים איתם אחריות לשנתיים על חלקים מורכבים. אם חלק החילוף מתקלקל במהלך השנתיים הראשונות עקב פגם המכוסה במסגרת האחריות אנחנו נדאג לתיקון או להחלפת החלק.

האחריות המלאה לשנתיים על חלקים מורכבים, שניתנת לחלפי וולוו מקוריים, חלה כאשר ההתקנה מבוצעת על ידי מוסך וולוו מורשה. היא כוללת תיקון או החלפה של חלקים. ואפילו נזקים שנגרמו כתוצאה מהתקלה בחלק.

חלפים משופצים של וולוו

חלפי וולוו משופצים

חלפי וולוו משופצים הם חלפי וולוו מקוריים, המיוצרים מחדש כך שיגיעו במצב המקורי ומוצעים במחירים כדאיים. הסטנדרטים לאיכות עבור חלקי החילוף שלנו זהים, בין אם מדובר בחלק חילוף משוקם או חדש לגמרי. בנוסף, תקבל בדיוק את אותה אחריות.

אנו מציעים את מגוון חלקי החילוף הרחב ביותר בשוק. תוכל למצוא כאן כל דבר החל ממדחסי אוויר, יחידות בקרה וערכות מצמדים וכלה במנועים, תיבות הילוכים, מגדשים וטכוגרפים – כל זאת במחיר משתלם ובאיכות מובטחת.

מצא את החלפים הדרושים לך - מתוך מבחר של יותר מ-100,000

איתור חלק החילוף המושלם

אנחנו מייצרים ומספקים יתר מ-100,000 חלפי וולוו מקוריים. קטלוג החלפים שלנו מאפשר לך למצוא בקלות את מה שדרוש לך.

עיין בקטלוג החלפים
VT

כל החלפים במקום הנכון

חלפי וולוו מקוריים, שירות מידי מומחים וטכנאים שדואגים שהכל יותקן כמו שצריך מהרגע הראשון. לפרטים נוספים פנה אל מרכזי השירות שלנו.

מצא את מרכז השירות הקרוב אליך