אתגר הנהגים של וולוו משאיות 2018

ברוך הבא לאתגר הנהגים של וולוו משאיות 2018‬ - תחרות המיומנויות התובענית ביותר שלנו אי-פעם. שמים את הנהג במרכז. והתפקיד החשוב שממלאים הנהגים בכל הקשור לבטיחות, יעילות צריכת הדלק ופרודוקטיביות. כן, בכל הקשור להצלחה באופן כללי, הנהג הוא שעושה את ההבדל. 

הצטרף לאתגר!

האם אתה מוכן להזדמנות של פעם בחיים? האם אתה רוצה הזדמנות לייצג את המדינה שלך ולהתחרות לתואר 'אלוף העולם באתגר הנהגים של וולוו משאיות 2018‬'? גרום לכך לקרות. פנה לנציג הקרוב אליך ביותר‬ לקבלת מידע נוסף.

 

אתגר הנהגות

תחרות שאין כמותה

אתגר הנהגים של וולוו משאיות שם דגש על נהגים אשר מקדמים נהיגה בטוחה, חסכונית בדלק ופרודוקטיבית לדרגת אמנות. השנה, אנו מצפים להשתתפות של יותר מ-12,000 נהגים ב-44 שווקים ברחבי העולם. מדי שנתיים, אתגר זה מאגד יחדיו את נהגי המשאיות המובילים בעולם, שנבחרו בקפידה בתחרויות או במינויים מקומיים. המנצח בכל אחד מהשווקים יהיה זכאי להתחרות בגמר העולמי המרגש המתקיים בשבדיה. 

ברוך הבא לאתגר הנהגים של וולוו משאיות 2018. מי יהיה אלוף העולם הבא?

אתגר הנהגים - נהג מנופף למען בטיחות הילדים

בטיחות

האם ידעת שכ-35% מהאנשים שנפצעו פציעות חמורות או ממקרי המוות בתאונות שמעורבות בהן משאיות הם משתמשי כביש פגיעים, כגון ילדים ורוכבי אופניים? לנהג יש תפקיד חשוב. קיימת סכנה לחיי אדם. בוולוו משאיות, הבטיחות תמיד היתה בעדיפות ראשונה. דוגמה טובה היא התוכנית שלנו לפיתוח נהגים, הכוללת הדרכה לנהיגה בטוחה יותר. אחרי הכל, סביר להניח שנהג מיומן וערני יימנע מלכתחילה מהתרחשות של תאונות.

קרא עוד על בטיחות
אתגר הנהגים - חיסכון בדלק במשאית עם מצנח רחיפה

חיסכון בדלק

האם ידעת שהנהג יכול להשפיע על צריכת הדלק בשיעור של עד 30%? להיות נהג זו אחריות גדולה. לא רק במונחים של שיפור השורה התחתונה אלא גם בצמצום רמות הפליטה. ותמיד יש מקום לשיפור. בוולוו משאיות, אנחנו מחוייבים לתמוך בנהג בכל דרך אפשרית. I-Shift ושירותים כמו Dynafleet והתוכנית שלנו לפיתוח נהגים מאפשרים לנהגים להביא את המיומנויות שלהם לדרגות חדשות.

קרא עוד על חיסכון בדלק
אתגר הנהגים - פרודוקטיביות במדרונות במשאית

פרודוקטיביות

אפילו שיפור קטן בפרודוקטיביות משפיע בצורה משמעותית על השורה התחתונה. והנהג ממלא תפקיד חשוב. מחקרים מגלים שקיימת סבירות גבוהה יותר שנהג מיומן יבצע כל משימה בבטחה ובצורה יעילה יותר, תוך שמירה טובה יותר על המשאית. כדי לתמוך בנהג, פיתחנו חידושים טכניים כמו ‏‫'ההיגוי הדינמי של וולוו', וכן התוכנית שלנו לפיתוח נהגים.

קרא עוד על פרודוקטיביות
אתגר הנהגים במרוץ משאיות

הגמר העולמי

הגמר העולמי של אתגר הנהגים של וולוו משאיות יתקיים בגוטנבורג שבשבדיה, ביתה של וולוו משאיות, ב-13-14 בספטמבר, 2018. כאן, הנהגים הטובים בעולם ייפגשו וידגימו את המיומנויות שלהם ברמה בינלאומית - ויתחרו על התואר 'אלוף העולם'. אירוע מרגש זה של הפגנת מיומנויות, דיוק והנאה יתקיים במרכז החוויות של וולוו משאיות. המשתתפים יוכלו ליהנות מפעילויות רבות מלאות השראה, סמינרים וכמובן שיא התחרות - טקס הענקת הפרסים הרשמי שבו יוכרזו המנצחים באתגר הנהגים של וולוו משאיות‬ 2018, ואחריו מסיבה גדולה.