וולוו משאיות

ישראל

×

ניידות חשמלית נוחה ופשוטה. המשאיות החשמליות כבר כאן.

בשוק יש עניין רב במשאיות חשמליות, וקיימים סקרנים רבים שרוצים להבין יותר טוב את האפשרויות של הטכנולוגיה החשמלית החדשה והשימושים המעשיים שלה במסגרת ניהול העסקים היומיומי. המעבר לניידות חשמלית יהפוך את הובלת המטען לשקטה, נקייה ואקולוגית יותר. המעבר להובלה חדשה ואקולוגית יותר כולל שיקולים חדשים, וגם הזדמנויות חדשות.
משאיות חשמליות

מעבר נוח יותר עם וולוו משאיות

וולוו משאיות רוצה להפוך את המעבר לניידות חשמלית לקל ונוח. הגישה הזו הוליסטית - פתרונות המבוססים על הצרכים הספציפיים של כל לקוח, כמו מחזורי נהיגה, קיבולת העמסה, זמינות, טווח ופרמטרים אחרים. המטרה היא תמיד להציע ללקוחות רמות גבוהות של זמינות ופרודוקטיביות. עם התמונה המלאה, אנחנו מציעים את השילוב הנכון של מוצרים ושירותים כדי למטב את הפעילות היומיומית. אנחנו מגבים את היכולות האלו באמצעות האבטחה שמעניקה רשת גלובלית של סוכני רכב.

המעבר לחשמל

למה ניידות חשמלית?

ערים שקטות יותר
רעש מהווה עומס על בני האדם וגם על הסביבה. משאיות חשמליות מאפשרות לצמצם באופן משמעותי את רמות הרעש וזיהום הרעש. 

אוויר עירוני נקי יותר
ניידות חשמלית היא חלק חשוב מהשאיפה של וולוו משאיות להתקדם לקראת החזון שלנו - ביטול מוחלט של הפליטות - ואנחנו עובדים עם רשויות עירוניות מסביב לעולם ששואפות לשפר באופן פעיל את איכות האוויר.

תנועה חלקה יותר
משאיות שקטות יותר מאפשרות לבצע מגוון רחב של משימות מחוץ לשעות העומס, כגון בשעות הבוקר המוקדמות, מאוחר בערב או אפילו בלילה. היתרון הזה מפחית את העומס בכבישים בשעות של תנועת השיא.

ימי עבודה טובים יותר
משאיות חשמליות הופכות את החיים של הנהגים לקלים יותר. הינע שקט יותר וביטול כל פליטות האגזוז מהווים בסיס לשיפור משמעותי בסביבה העבודה, בתוך הרכב ומחוצה לו. מאחר שמשאית חשמלית מגיעה לרמות מלאות של הספק ומומנט מיד לאחר תחילת הנסיעה, ומצמצמת באופן משמעותי את הרעידות שנגרמות על-ידי מערכת ההינע, היא מעניקה גם חוויית נהיגה נוחה ומהנה.

ניידות חשמלית, Claes Nilsson, וולוו משאיות
אנחנו גאים באופן יוצא מן הכלל להציג את המשאית הראשונה מבין מבחר משאיות של וולוו המופעלות אך ורק על-ידי חשמל ומתאימות לתנועה הרגילה. עם דגם זה אנחנו מאפשרים לערים ששואפות לממש פיתוח עירוני בר-קיימא להפיק תועלת מהיתרונות של הובלה באמצעות משאיות חשמליות.
עובדות בנושא ניידות חשמלית

עובדות בנושא וולוו FL Electric

  • משאית המופעלת אך ורק על-ידי חשמל לחלוקה, איסוף אשפה ושימושים נוספים בתנאים עירוניים, משקל רכב כולל של 16 טון.
  • מכלול הנעה: מנוע חשמלי של 18‎5 kW, הספק רציף מרבי / 1‎30 kW, שני הילוכים, גל הינע, סרן אחורי. המנוע החשמלי מספק מומנט מרבי של 425 ניוטון מטר. מומנט מרבי של סרן אחורי הוא 20 ניוטון מטר.
  • אחסון אנרגיה: 2-6 סוללות ליתיום-יון, בסך הכל 100-300 קילוואט-שעה.
  • טווח: עד 300 ק"מ.
  • טעינה: טעינת AC דרך רשת החשמל (2‎2 kW) או טעינה מהירה באמצעות DC דרך CCS/Combo2 עבור עד 15‎0 kW.
  • זמן טעינה חוזרת: ממצבר ריק למצבר טעון במלואו: טעינה מהירה של 1-2 שעות (טעינת DC), טעינת לילה של עד 10 שעות (טעינת AC) עם קיבולת מצבר מרבית של 300 קילוואט-שעה.
  • שתי המשאיות הראשונות של וולוו FL Electric יופעלו על-ידי חברת איסוף האשפה והמיחזור Renova וחברת ההובלות TGM.
  • פרוייקט "חלוקה עירונית לא בשעות השיא" חקר את ההשפעות של הובלת סחורה בלילה במרכז סטוקהולם. על-ידי הימנעות מתנועה של שעות השיא, המשאיות הצליחו לבצע את עבודתן בשליש מהזמן בהשוואה לפעולה במשך היום.