ספר הוראות ההפעלה לנהג של וולוו משאיות

חפש את הגרסה הייחודית לשלדה שלך של ספר הוראות ההפעלה לנהג של 'וולוו משאיות'. ספר הוראות ההפעלה יספק לך גישה למדריך למשתמש של המשאית הייחודית שלך, והוא כולל סרטוני הדרכה המתארים את הפונקציונליות של כמה מהתכונות של המשאית. אם אתה מעוניין לבחון עוד דגמים של משאיות וולוו הזמינים בשוק, תוכל לבחור גם מבין שלדות נבחרות להדגמה. היישום תומך בוולוו FH, בוולוו FH16, בוולוו FM ובוולוו FMX. כרגע, היישום זמין באנגלית ובשוודית.

'מאתר המשאיות' – חפש אחר משאיות וגרורים משומשים

כאן תוכל למצוא משאיות וגוררים משומשים! 'מאתר המשאיות' הוא יישום שימושי המספק דרך קלה לחיפוש ולהצגה של משאיות או גרורים. כך תוכל להציג פרטים ותמונות של המשאית וליצור קשר עם הסוכנות בקלות רבה. היישום מאפשר גישה לתיאור מלא של המשאית, עם תמונות צבעוניות ומפות לאיתור סוכנויות.

מאתר הסוכנויות

'מאתר הסוכנויות' הוא יישום שימושי המספק דרך קלה לחיפוש הסוכנות הקרובה ביותר של 'וולוו משאיות'. לפי המיקום שלך, תוכל למצוא את הסוכנות הקרובה ביותר מתוך כ-1,200 סוכנויות רשומות. סנן לפי השירותים הנתמכים כדי למצוא את הסוכנות הקרובה ביותר שיכולה לפתור את הבעיה שלך.  

Dynafleet

היישום Dynafleet מספק עדכונים שוטפים על ביצועי המשאיות והנהגים בציים מסחריים – בכל מקום שבו אתה נמצא. כך ניתן לאתר בקלות נתונים קריטיים ולנקוט פעולות מיידיות כדי לצמצם עלויות ולנצל את כלי הרכב בצורה טובה יותר.

גלריית הבעלים של וולוו משאיות

היישום 'גלריית הבעלים' של 'וולוו משאיות הוא הרחבה של iPhone של מקטע גלריית הבעלים בכתובת http://loadingramp.volvotrucks.com/. היישום מאפשר לך לעיין בתמונות של משאיות ששלחו אוהבי משאיות מכל העולם, לקרוא על המשאיות ולהצביע עבור המשאית האהובה עליך.