החלל הפנימי של וולוו FMX בצבע שחור מבריק

זה לא בדיוק שחור. זה צבע Raven

עיצבנו במיוחד את הצבע השחור-חום המתוחכם עבור החלק הפנימי של וולוו FMX. הענקנו לו את השם Raven. הצבע פחות מועד לכתמים, ולכן מתאים בצורה מושלמת לאתרי בנייה.

מכשירים: תמיד בהישג יד

כל המידע במבט מהיר

לוח המחוונים מציג את המידע החיוני ישירות לפניך, כאשר בקרות שאתה לא מרבה להשתמש בהן מוצגות מעט רחוק יותר. מתגים גמישים מאפשרים לך לבחור אילו פונקציות יימצאו קרוב ביותר להגה.

לוח המחוונים

פונקיות בקצות אצבעותיך

פונקציות מסוימות עברו מהידיות לבקרות המשולבות בגלגל ההגה. הן מקובצות יחד בצורה הגיונית בהתאם לתפקודן וקל מאוד להגיע אליהן בעזרת האצבעות.

שפע של מקום אחסון

המון מקום לדברים שלך

תוכל להתאים את שטח האחסון המרווח בחזית, מתחת למיטה, ובחללים האחוריים והחיצוניים כדי שיתאים בדיוק לצרכים שלך. ארון ייבוש חשמלי מותקן במיטה העליונה או בדופן התא, ומעניק לך דרך מהירה לייבוש בגדים, מגבות ונעליים.

בנוסף, יש המון תאים חדשים מסביבך לשמירת ניירת ודברים דומים. "אמבט הציפורים", קערת האחסון המובנית בחלקו העליון של לוח המכשירים היא המקום המושלם להנחת חפצים קטנים. יש בה מקום לעטים ולטלפון שלך, ולשקע USB. יש בה אפילו מחזיק בקבוקים מתקפל.

גלגל הגה בעיצוב ארגונומי

הגה באיכות מעולה

ההגה החדש מתכוונן בקלות ונותן לך יותר מקום לברכיים. העיצוב הארגונומי של ההגה מציע אפשרויות אחיזה שונות – ולכן הוא נוח לכל אורך היום. אפשר גם לבחור בציפוי עור לקבלת תחושה יוקרתית יותר.

מושב הנהג החדש

מושב יוצא מן הכלל

מושב הנהג החדש משפר את התמיכה ומגדיל את טווח התנועה והמקום לרגליים, וניתן לכוונן אותו 20 סנטימטרים לפנים ו-10 סנטימטרים אנכית. כרית המושב הופכת אותו לנוח יותר מתמיד, ותוכל לבחור מבין ארבעה סוגי ריפוד שונים.

מיטה תחתונה מרווחת

שינה חכמה

אל תתפשר על השינה רק משום שאתה מבלה את הלילה בתא הנהג. המיטה התחתונה היא ברוחב 70 סנטימטרים, והיא כוללת קפיצי כיס בגודל 16 סנטימטרים ומבחר רמות קושי שונות. תוכל לשלוט בתאורה הפנימית, בשעון המעורר, במחמם החניה, במערכת השמע, בחלונות ובמנעולים - כל זאת מבלי לצאת מהמיטה.

סקירה כללית של 360° של החלל הפנימי

ראה בהמשך סקירה אינטראקטיבית של פנים תא הנהג. לחץ על תיבות הטקסט כדי להמשיך לקרוא. לחץ על "מסך מלא" כדי לשפר את חווית הצפייה. התכונות והפונקציות המתוארות הן כלליות ועשויות להיות שונות מהמשאית הספציפית שברשותך.

VT

טפס לתוך תא הנהג ותתאהב

פנה לסוכן המקומי של 'וולוו משאיות' לקבלת סיור בתא הנהג של וולוו FMX. הוא ישמח להראות לך את כל האפשרויות.

מצא את היבואן המקומי שלך