המשרד של וולוו FM

היכנס למשרד שלך

מקום העבודה שלך רגוע, מקצועי ומצויד להפליא – והוא מקום שתרצה לבלות בו את זמנך. הצבעים והחומרים נבחרו בקפידה. קימורי לוח המחוונים תורמים תחושה של אלגנטיות למרחב. והשמשה הרחבה במיוחד מספקת שדה ראייה מצוין.

לוח המחוונים החדש של וולוו FM

הכול נמצא בהישג יד

אין צורך להישען. אין צורך להתמתח. אין צורך להסיר את העיניים מהכביש. בוולוו FM, המכשירים נמצאים בדיוק במקום הדרוש. מידע חשוב נמצא מול העיניים, ומתגים המאפשרים התאמה אישית מבטיחים שהפונקציות שבהן אתה מרבה להשתמש נמצאות בהישג יד. 

המון אפשרויות אחסון בוולוו FM החדשה

המון מקום לדברים שלך

החל מעטים ולוחות כתיבה ועד לטלפון ולספל האהוב עליך – אלה הדברים הקטנים שעוזרים לך לבצע את העבודה שלך.‬ לכן יצרנו המון מקומות אחסון שימושיים.‬ תוכל להתאים את שטח האחסון המרווח בחזית, מתחת למיטה ובחללים האחוריים והחיצוניים כדי שיתאים בדיוק לצרכים שלך.‬ בנוסף, יש המון תאים חדשים מסביבך לשמירת ניירת ודברים דומים.‬ יש אפילו תושבת למחשב, פח לניירות ומחזיק בקבוקים מתקפל לבקבוקים של שני ליטרים.

מושב הנהג החדש והנוח של וולוו FM

האם אתה יושב בצורה נוחה?

מושב הנהג החדש משפר את התמיכה, טווח התנועה והמקום לרגליים. ניתן להזיז אותו 20 ס"מ קדימה ואחורה, ו-10 ס"מ למטה ולמעלה. בנוסף, כרית חדשה הופכת את המושב לנוח יותר מאי פעם

ההגה המתכוונן והנוטה של וולוו FM

תנוחת הנהיגה המושלמת עבורך

ניתן לכוונן את ההגה 90 מ"מ למעלה ולמטה ולהטות אותו ב-28 מעלות. ההגה מתקפל הצדה בקלות כשאתה נכנס או יוצא מהתא בעזרת דוושת רגל המאפשרת שליטה נוחה. העיצוב הארגונומי מציע אפשרויות אחיזה שונות – ולכן הוא נוח לכל אורך היום. אפשר גם לבחור בציפוי עור לקבלת תחושה יוקרתית יותר.

סקירה כללית של 360° של החלל הפנימי

ראה בהמשך סקירה אינטראקטיבית של פנים תא הנהג. לחץ על תיבות הטקסט כדי להמשיך לקרוא. לחץ על "מסך מלא" כדי לשפר את חווית הצפייה. התכונות והפונקציות המתוארות הן כלליות ועשויות להיות שונות מהמשאית הספציפית שברשותך.

מצא את היבואן המקומי שלך

התרווח בנוחות

קבע את תנוחת הנהיגה שלך. נסה את המיטה. התפעל מהנוף. הסוכן המקומי של 'וולוו משאיות' יציג בפניך כל מאפיין של תא הנהג של וולוו FM.

מצא את היבואן המקומי שלך