אנחנו יודעים מה קורה שם בחוץ. אנחנו יודעים איך נראות תאונות. לכן אנחנו מבצעים כל כך הרבה מבחנים נוספים שלא נדרשים לפי חוק.

קארל יוהן אלמקוויסט

מנהל תנועה ומוצרים, וולוו משאיות

להשקיע את המאמץ הנוסף בבדיקות הבטיחות שלנו: סרטון

עוברים את מבחן הבטיחות המחמיר ביותר בעולם

אנחנו אוהבים לעמוד למבחן

מבחן החוזק השוודי של תא הנהג. בדיקת ריסוק. מבחן התהפכות. מבחן גלישה. מבחן התנגשות חזיתית. ‏‫תוכנית המבחנים המקיפה שלנו מוכיחה שוולוו FH היא משאית וולוו הבטוחה ביותר בעולם.‬ התוכנית גם מצביעה על כך שיש לך סיכוי טוב לשרוד התהפכות. או התנגשות בעצם נייח במהירות של 80 קמ"ש.

באופן הייחודי לוולוו, המבחנים נערכים כאשר כל התקנות הפנים במקומן ותאי האחסון מלאים. אפילו מכונת הקפה נבדקה במבחני הריסוק כדי להבטיח ששום דבר בתוך תא הנהג לא יוביל לפציעה בעת תאונה.

FUPS - מערכת הגנה תת רכבית קדמית

קלה יותר. חזקה יותר. בטוחה יותר.

מערכת ההגנה התחתית הקדמית, או FUPS, מיועדת להגן על נהגי מכוניות. הוספנו את מערכת FUPS למשאיות שלנו הרבה לפני שהיא הפכה לפריט הכרחי.‬ ומאז שיפרנו את העיצוב שלה, ואת הפוטנציאל להצלת חיים.

המערכת סופגת חלק מכוחות ההתנגשות על ידי נסיגה לאחור מתחת למשאית. המערכת החדשה עשויה מחומרים קלים וחזקים יותר, ועכשיו היא אפקטיבית במהירויות גבוהות יותר. בעת התנגשות, מערכת FUPS יכולה לסגת לאחור עד 20 ס"מ – בהשוואה ל-10 בעבר. תוספת זו משפרת את הסיכוי להצלת חיים, ועוזרת להפחית את הטראומה שנהגי משאיות חווים לאחר תאונות.

חלון הגג של FH

פתח מילוט מובנה

מחצית מכל התאונות שבהן מעורבות משאיות מסתיימות בהתהפכות המשאית על צדה. יציאה מהדלת עשויה להיות קשה מאוד. ואין עוד אפשרות לבעוט בשמשה הקדמית כיוון שהיא מודבקת למסגרת. לכן לכל משאית וולוו FH יש חלון גדול בגג המשמש גם כפתח מילוט.

החלון גם מציף את תא הנהג באור טבעי. תא נהג מואר ומלא אוויר עוזר לך לשמור על העירנות ולהתרכז בדרך שלפניך. בנוסף הוא משפר את רווחת הנהג ומפחית את הצורך בתאורה חשמלית.

המחשבה מאחורי החלון בגג היא פשוטה, ואופיינית לוולוו.‬ הרעיון הוא לתכנן משהו שיעזור למנוע תאונות ויציל חיים בשעת חירום.

מצא את היבואן המקומי שלך

מוכן להציב את הבטיחות בראש סדר העדיפויות?

הסוכן המקומי של 'וולוו משאיות' מוכן להסביר לך את כל אחד ממאפייני הבטיחות המדהימים של וולוו FH.

מצא את היבואן המקומי שלך